Lietuviškų dainų grupė „Žemaitukai“ džiaugiasi pirmą kartą daromu turu, kuriame pristatys savo autorinių dainų albumą. Minėdamas grupės jubiliejų duetas džiaugiasi ne tik koncertų gausa, bet ir atvirai pasakoja apie ateities planus.

„Ture bus 10 koncertų, vyksime į didžiuosius miestus, į tuos, kuriuose jaučiamės mylimi ir laukiami. Švenčiame grupės 10 metų, todėl vienas kitam ir dovanosime turą“, – apie grupės planus atviravo „žemaitukas“ Ovidijus Petrauskas.

Linksmai nusiteikę grupės nariai neslepia, kad reikėjo nuo kažko pradėti, todėl savo muzikinę kelionę pradėjo dar studijų laikais. Prisimindami karjeros pradžią, atlikėjai pasidalino istorija, kuri ir buvo visko pradžia.

„Žemaitukai“ – apie karjeros pradžią: „Vienas dainavo, kitas pritarė“
@Asmeninio albumo nuotr.

„Susipažinome Klaipėdoje, įstojome mokytis ir tapome kambariokai. O mūsų dainavimas prasidėjo nuo bendro dušo. Vienas dainavo, kitas pritarė. O iš tikrųjų nuėjome į vieną karaoke, kuriame padainavome ir laimėjome. Tais laikais karaoke buvo labai populiaru. O kur mums daugiau eiti? Juk reikėjo nuo kažko pradėti“, – dalinosi „Žemaitukai“.

Netikėtai, tačiau labai lauktai abu vaikinai beveik tuo pačiu metu tapo tėvais. Prisimindami, kaip vienas kitam pranešė svarbią žinią, neslėpė šypsenų.

„Tik dviejų savaičių tarpas. Ovidijui gimė mergytė, man – berniukas. Juokaujame, kad turėjome tą patį laisvą savaitgalį. Aš Ovidijui pirmas pranešiau, kad tapsiu tėčiu, šventėme, o po keleto dienų Ovidijus paskambino ir sako, nepatikėsi, bet ir aš tapsiu tėčiu. Teko švęsti vėl“, – pasakojo Linas Vaitkevičius.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisRadžis atskleidė, ką veiktų, jei nebūtų dainininkas: „Galvoju, kur praėjo tie 15 metų?“
Kitas straipsnisMantas Jankavičius pristato dainą „Mylėti ir kentėti“: „Šioje dainoje – mano vaikystės įvykiai“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia