Violeta ir Vilius Tarasovai pristato romantišką dainą „Aš Taip Myliu“.

Kūrinį lydi ir svajingas muzikinis klipas – lyg ilgai laukta dovana dueto gerbėjams, mat muzikiniame klipe panaudoti niekur neviešinti atlikėjų santuokos kadrai.

Šiltas ir šviesus kūrinys „Aš taip myliu“ – dvejus metus su žinomu atlikėju, prodiuseriu Edgaru Lubiu brandintas darbas.

„Žinot kaip būna – atrodo, aiškiai jauti, kaip turi būti, bet vis nesugebi atrakinti, nerandi raktažodžio, o gal ir burtažodžio. Juokauju, jog kartais net ir meilė nėra pajėgi pagreitinti. Linkiu mėgautis, klausyti, žiūrėti ir pagaliau po 15-kos metų teisėtai žvelgti į tai, kas dar niekada taip atvirai nebuvo pristatyta visuomenei“, – sako Vilius Tarasovas.

Atlikėjų dueto teigimu, svarbiausia, kad klausydami šios dainos, žmonės šypsotųsi, jaustųsi laimingi – mylintys ir mylimi.

„Kas šiame pasaulyje yra prasmingiau nei meilė? Tikriausiai nieko. Meilė mus įkvepia, palaiko, kiekvienas norime būti jos lydimas ir apsuptas. Labai linkiu, kad ta šviesi, klasikinė meilės ir apie meilę melodija paskatintų iš spintos traukti senai nevartytą vestuvinį nuotraukų albumą, peržiūrėti „kasetę“ ar tiesiog šį vakarą arčiau savęs priglausti mylimą žmogų“, – sako Violeta Tarasovienė.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisInga Jankauskaitė Naujame Klipe Įsiamžino Su Šokėju
Kitas straipsnisBičiuliai – Šviesoforai

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia