Rokeriai „ba.“ išlaukė vertingą pauzę ir leido gerbėjams patiems susipažinti su naujuoju grupės albumu. Penktadienio vakarą „Compensa“ koncertų salėje grupė pagaliau jį pirmą kartą sugrojo gyvai. Griausmingu koncertu prasidėjo „ba.“ muzikinis turas, kurio metu pristatomas kartu su „Sony Music“ dar pernai rudenį išleistas albumas „NAUTO“.

„Senokai rengėme didelį koncertą viduje, o paskutinį kartą ture buvome 2019 m. – tuomet koncertų erdvės buvo mažesnės“, – prisimena „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius.

Grupė šiai progai atsakingai ruošėsi ir stengėsi, kad visuose miestuose koncertų atmosfera būtų kiek kitokia, tačiau sceninis išpildymas, nepaisant itin skirtingų erdvių, būtų vientisas.

„Vilniuje – koncertų salė, Kaune – apleistas kino teatras, o Klaipėdoje – milžiniškas angaras. Tačiau pavyko sugalvoti koncepciją, kuri, nors ir skirtingu masteliu, bus išpildyta visuose trijuose miestuose. ”, – pasakoja Benas.

Vilniuje Nugriaudėjo Rokerių „ba.“ Koncertas

Naujasis „ba.“ albumas „NAUTO“ pasirodė pernai rugsėjo mėnesį. „Tai yra ne tik sunkiausias, bet ir sudėtingiausias mūsų darbas“, – trumpai nupasakoja Benas. Didžiulę įtaką jo skambesiui padarė prodiuseris ir kompozitorius Domas Strupinskas.

Žiūrėk Muzikos Naujienas Mūsų YouTube Kanale!
Google search engine
Ankstesnis straipsnisDonatas Montvydas Sudrebino „Žalgirio“ Areną
Kitas straipsnisPo nuvilnijusių skandalų Egidijus Dragūnas-Sel grįžta į sceną

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia