Vaidas Baumila pristato naujausią darbą – koncertuose jau spėjusį nuskambėti ir daugybės simpatijų iš klausytojų sulaukusį kūrinį „Apžavai“.

Kartu su muzikiniu kūriniu, kūrėjas pristato ir įspūdingą vaizdo klipą, kuriame netrūksta magijos, daugybės kvapą gniaužiančių Lietuvos vietų ir netikėtos pabaigos.

Klausytojai naujoje dainoje turės galimybę išgirsti ne tik 90-uosius primenantį skambesį, bet ir poetiškai perteikiamus dainos žodžius. Pats kūrinio pavadinimas „Apžavai“ nusako, kad kūrinys giliai išieškotas. Apžavai – tai senovėje vartotas lietuviškas žodis, magijos, burtų sinonimas.

Pasakodamas apie dainos prasmę, atlikėjas V.Baumila pasakoja, kad tai yra labai sunkiai apibrėžiamas atsakymas, kuris kiekvienam, pagal gyvenimišką patirtį, gali nuskambėti skirtingai.

„Pavojingi apžavai, jie tikrai pavojingi. Gal ne mirtinai, bet gal ir mirtinai. Kartais ta meilė būna tokia. Man atrodo, kad dainoje tie apžavai yra meilės burtai, bet nebūtinai ta meilė baigsis gerai. Bet kuo pavojingesnė, tuo įdomiau. Ar ne tiesa? Tai yra mistiška meilė, kurią kiekvienas suprantame skirtingai“, – intriguoja Vaidas.

Žiūrėk Muzikos Naujienas Mūsų YouTube Kanale!
Ankstesnis straipsnisGrupė „2 Donatai“ Grįžta Ir Pristato Naują Dainą „Lakūno Sapnas“
Kitas straipsnisInga Jankauskaitė Pristato Dainą „Vasaros Nebus“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia