„Kunigunda“, „Apžavai“ – tai daugybei muzikos gerbėjų atpažįstami dainininko Vaido Baumilos dainų pavadinimai, kurios tapo hitais. Šiandien garsus atlikėja pristato dar vieną mistika dvelkiantį kūrinį ir režisieriaus Imanto Boiko sukurtą vaizdo klipą „Žaižaruoja“. Pasak atlikėjo, naujo kūrinio atsiradimą padiktavo būtent vienas, retai lietuvių kalboje vartojamas žodis – žaižaruoja. 

„Daina „Žaižaruoja“ kaip ir keletas jau pristatytų kūrinių gimė taip pat Babtyno dvare, kūrybinėje stovykloje, kai į šią nuostabią vietą atvykome užbaigti albumo dainų. Su būsimu albumu ir muzika, labai traukiame archajiškus ir rečiau vartojamus lietuviškus žodžius. Tai buvo vienas iš tų atvejų, kai žodis pasakė, kokia bus daina. Ne idėja ar istorija, bet būtent iš kitos pusės – viskas prasidėjo nuo vieno žodžio“, – pasakoja Vaidas apie šiandien pristatomos dainos gimimą.

Unikaliu pavadinimu „Žaižaruoja“ gimusi daina, pasak kūrėjo, kaip ir jau pristatyti kūriniai, savyje talpina daugybę mistikos. Tai atsispindi ir vis su nauja kūryba netikėtai nutinkančios istorijos. 

Ankstesnis straipsnisMarijonas Mikutavičius Ir Aistė Smilgevičiūtė Pristato Atgimusį „Meilės Duetą“
Kitas straipsnisInga Jankauskaitė Naujame Klipe Įsiamžino Su Šokėju

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia