Kvepiančių žiedų jūroje skendintys stalai, spalvingi, virš jų pakibę sietynai, užburiantys būgnų ritmai, autentiški virtuvės šefo Ruslano Bolgovo patiekalai, akį traukę mistiški šokėjai – tai tik dalis to, kuo sezono atidarymo svečius stebino įspūdingų privačių švenčių organizavimu garsėjanti Inga Budrienė.

„Vakarą įkvėpė mūsų su vyru Dariumi kelionė į Ibizą. Jos metu, vakarieniaudami viename restorane, stebėjome šou, kuris paliko daug emocijų. Tad, dalį to, ką patyrėme tolimame krašte, norėjosi padovanoti mūsų terasos lankytojams“, – sakė žinoma moteris.

Anot jos, įkvepiantys vakarėliai Karmėlavoje nuo šiol vyks dažnai, o juos galės aplankyti visi norintys. „BM terasai“ R.Bolgovas paruošė net atskirą meniu, kuriame – pagal jo receptus gaminami patiekalai.

Sezoną atidariusi Inga Budrienė pasidalino privačių švenčių madomis
@Asmeninio albumo nuotr.

„Drąsus sprendimas yra vietoje, kuri garsėja cepelinais, patiekti midijas, vištienos ir chorizo iešmelius su egzotinių vaisių padažu, jautienos didkepsnį, buratą su kinkanais ir karamelizuotais svogūnais. Į meniu įtraukėme ir sezonines daržoves bei specialios tausojančios technologijos pagalba ruošiamus mėsos valgius“, – pasakojo virtuvės šefas.

Tai, kas buvo sukurta sezono atidaryme, I.Budrienės teigimu, savotiškai pristato ir naujausias šių metų privačių renginių tendencijas.

„Pastebėjau, jog šou pasaulio žvaigždės sulaukia vis mažiau klientų dėmesio. Ir aš suprantu kodėl. Nes žmonės vis dažniau užsimena labiau norį ne tik gražios aplinkos, bet ir nematytų pramogų, kurios nekainuotų tūkstančių“, – įžvalgomis dalinosi švenčių planuotoja.

Šįkart jai sukurti abejingų nepalikusį vakarą padėjo „Art show“, diskžokėjų mokyklos „Atik Esup“ įkūrėjas Rokas Baltūsis, būgnininkas Jurgis Jakūnas, elektriniu smuiku grojanti Noemi.

„Turėjome ir kelis debiutus – už pulto stojo ne tik stilingoji AYA, bet ir Cobra Mantas. Gal tai bus jo kelias. Mantas visada domėjosi mūsų su Dariumi darbu, net neprašytas padėdavo. Dabar jis skiria laiką ne tik virėjų mokyklai, bet ir savo pomėgiu – muzikai“, – apie pirmąjį viešą savo sūnaus pasirodymą su šiluma kalbėjo Inga Budrienė.

Ji užsiminė šįmet itin intensyviai ieškanti naujų talentų, rečiau matomų pasirodymų.

„Kartais tiesiog nežinome apie žmones, kurie šventę gali paversti nepamirštama. Jie nėra žinomi veidai, televizijų numylėtiniai ar aktyvūs socialinių tinklų dalyviai, bet geba sukurti stebuklą. Norėčiau kuo daugiau tokių žmonių pažinti ir padėti jiems atsiskleisti“, – sako Inga Budrienė.

Ankstesnis straipsnisGabiausi Kauno vaikai sulaukė siurprizo: linksminosi Donato Montvydo koncerte
Kitas straipsnisEglė Jurgaitytė pristato dainą „Damn Liar“ ir su šokėjomis bei Benu Lastausku filmuotą vaizdo klipą

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia