Kuo arčiau pavasaris, tuo labiau norisi kalbėti apie meilę. Tačiau kas žmonėms yra santuoka – kelerių metų projektas ar aiškus žinojimas, kad nori kartu nugyventi gyvenimą per visas likimo atneštas audras? 19 metų kartu jau esantys Merūnas ir Erika Vitulskiai sako atvirai – nors juos išskirti bandė visi, kas tik galėjo, tačiau juos išgelbėjo stiprus žinojimas, kad jie nori būti kartu.

Štai Merūnas Vitulskis prisiminė artimiausių šeimos moterų auksinį patarimą – žmona turi būti geriausia draugė, nuodėmių išklausytoja, bet jokiu būdu ne meilužė. Nors žinomas atlikėjas neslepia – artimi santykiai santuokoje yra labai svarbūs.

„Neslėpkime, kad meilės reikalai poroje yra svarbus pagrindas. Kai kurie ezoterikai sako, kad net pats svarbiausias aspektas, o aš su tuo negaliu nesutikti. Tačiau, taip, tavo antroji pusė turi būti visų pirma draugė, kad grįžus namo išsikalbėtum, papasakotum, kaip praėjo tavo diena, dėl ko pyksti. Ji turi išklausyti ir patarti“, – mintimis dalinosi Merūnas Vitulskis.

Santykių pradžioje depresiją išgyvenusi Erika Vitulskienė: „Visi mus bandė išskirti“
@Asmeninio albumo nuotr.

Žinoma pora neslepia – santykių pradžioje juos stengėsi išskirti visi. Ir aplinka, ir Merūno šeima.

„Tuo metu aš formavausi kaip žmogus, tik baigiau vidurinę, tai buvo mano gyvenimo startas. Ir iš visų pusių, net nekalbu apie Merūno šeimą, visi mus bandė išskirti – tiek mokykla, tiek žmonės gatvėje, tiek žiniasklaida. Kartojo, kad aš negraži, stora, netinku Merūnui“, – dramatišką santykių pradžią prisimena Erika Vitulskienė.

Erika Vitulskienė atvira: „Pradžia buvo labai sunki, nes visi primindavo, kad aš Merūnui netinku. Jaučiausi labai blogai, nes visur patyriau spaudimą. Visiems viską reikėjo patarti, nes gi Merūnas labai fainas, o aš va visiškai prasta. Ir būdama 19-os metų palūžau, susirgau depresija“.

Merūnas Vitulskis pripažįsta, kad jis buvo priverstas rinktis – arba šeima, arba Erika. „Ir aš padariau pasirinkimą“, – atvirai sako jis.

Tad kokį patarimą dabar abu sakytų kitoms poroms? Anot žinomo dainininko, pora turi išsiaiškinti, ar jiedu išties eis ilgu santuokos keliu kartu. O Erika turi patarimą uošvienėms. „Aš patarsiu uošvienėms, būkit geros, priimkite marčias. Ypač, kad to spaudimo ir taip daug. Priimkite, bandykite įžvelgti gerąją pusę“, – sako Erika Vitulskienė.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisIglė Bernotaitytė pristato pavasarišką vaizdo klipą „Myli nemyli“
Kitas straipsnisVytautas Šiškauskas – Atidaryk, Išlaisvink

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia