Charizmatiškoji atlikėja Rūta Loop, žinoma dėl savo kūrinių „We came from the Sun“, „Call me from the Cold“, „Nenorim būt po vieną“ ir kitų dainų, sėkmingai pasirodžiusi „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankose, išleidusi jau du muzikinius albumus, ir toliau klausytojus džiugina premjeromis.

Šįkart atlikėja pristato vasarišku jausmu, gera nuotaika ir šviežiu skambesiu alsuojantį kūrinį „Pasileidom“. Atlikėja pasakoja, kad tai vienas smagiausių jos pristatomų darbų, nuo proceso iki rezultato.

Dainininkė Rūta Loop dar rudenį buvo išvykusi į kūrybinę stovyklą kartu su prodiuseriais ir muzikantais Edgaru Žaltausku, Kasparu Meginiu bei Juozu Martinkėnu, kur ir gimė ši daina.

„Daina „Pasileidom“ yra apie žmogaus požiūrio keitimą. Ši, šalčiu kankinanti žiema, išties išaugino vasaros ilgesį, bet taip pat išmokė, jog į nemalonius dalykus galime pažvengti kitaip. Vienas geriau pasijaučia ar ramybę atranda medituodamas, kitas – sportuodamas, na, o šįkart nusprendžiau dainą paversti ta atsipalaidavimo forma arba burtais, kurie lyg šnabždėtų tau į ausį pasileisk“, – dainos žinute dalinasi atlikėja.

Kūrinys „Pasileidom“ šiandien dienos šviesą išvydo kartu su vaizdo klipu, kuriame atlikėja įsiamžino su nepaprastai talentingais aktoriais, vienas jų, jau daugiau nei dešimt metų Lietuvoje gyvenantis indas Harbhajan Singh Bagga, sėkmingai prekiaujantis indiškomis maisto prekėmis kalvarijų gatvėje Vilniuje. Bet kaip jis atsidūrė Rūtos Loop muzikiniame klipe? Štai čia ir slypi visa gražiausia dainos vaizdo klipo kūrimo istorija.

„Trumpai tariant, tai likimas“, – juokiasi atlikėja Rūta Loop. „Muzikinio vaizdo klipo režisierius Domas Merkliopas norėjo perteikti dainos žinutę, sukurdamas personažą, kuris nors ir sunkiai supranta dainos tekstą, patiria tą atsipalaidavimą ir išsilaisvina šiuo atveju dainos pagalba. Todėl klipui ieškojome žmogaus, kurio kultūriniai skirtumai nemaišo mėgautis tais pačiais dalykais. Net giliausiame sapne nebūčiau pagalvojusi, kad atrasiu tokį nuostabų žmogų Baggą. Jis ne tik talentingas aktorius, bet ir savo išskirtine aura užburiantis žmogus. Jo energija pavergė ir visą profesionalų komandą, dirbusią prie vaizdo klipo“, – dalinasi atlikėja Rūta Loop.

Ankstesnis straipsnisEglė Jurgaitytė pristato dainą „Damn Liar“ ir su šokėjomis bei Benu Lastausku filmuotą vaizdo klipą
Kitas straipsnisDaininkė Bernadeta pristato klausytojams antrą solinę dainą ir vaizdo klipą “Didingi pasauliai”

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia