Neseniai savo gimtadienį atšventęs dainininkas Radžis šiemet minės ir kitą svarbią progą – savo 15 metų scenoje sukaktį.

Tiesa, jo kelias į muziką prasidėjo ir dar anksčiau, o pirmojo savo pasirodymo vyras nepamiršta iki šių dienų.

Ir vis dėlto, jei nebūtų atlikėjas, yra viena veikla, kurią Radžis mėgautųsi kone taip pat…

Šiandien dainininkui netrūksta publikos simpatijų – tą įrodo ne tik jo gerbėjai, bet ir ne vienas laimėtas TV projektas. Vis dėlto patikėti tuo, kad scenoje yra jau tiek metų, sunku net ir jam pačiam. „Galvoju, kur praėjo tie 15 metų?“ – atvirai laidoje stebėjosi Radžis.

Tiesa, pirmasis jo pasirodymas, kurį išvys ir visi laidos žiūrovai, įvyko ir dar anksčiau – 1998-aisiais, konkurse „Dainų dainelė“.

@Asmeninio albumo nuotr.

„Tą jausmą prisimenu ik šiol. Bet dabar, prieš išeidamas į sceną, aš jaudinuosi labiau. Tada man niekas nerūpėjo – man buvo tas pats. Mane sulaikydavo tik tai, kad globėja sakydavo, jog jei blogai padainuosiu, nesives manęs į namus (juokiasi). Todėl viską dariau taisyklingai. O ir šiaip, visuomet svajojau nusilenkti taip, kaip Stasys Povilaitis. Todėl ten, pabaigoje, taip ir nusilenkiau“, – apie šį pasirodymą pasakojo atlikėjas.

Tokios pastangos nenuėjo veltui – už sudainuotą kūrinį mažųjų talentų konkurse, Radži pelnė specialų žiūrovų simpatijų apdovanojimą. Prizas – net 24 bėgius turintis dviratis!

„Tačiau jau po dviejų dienų jį iš manęs pavogė. Kadangi tuo metu dar nemokėjau važiuoti dviračiu, jį išbandęs, vėliau padėjau prie medžio. Tuo ir baigėsi – atsisukau, o dviračio jau nėra“, – besijuokdamas pasakojo Radžis.

Tiesa, ne visi dalykai mokykloje jam sekėsi taip pat puikiai, kaip dainavimas. Pasak Radži, ypatingais jo gebėjimais ypač „džiaugdavosi“ matematikos mokytoja. „Prie vieno pridėjęs vieną, visuomet gaudavau 11. Visą laiką! Matematika man sekdavosi labai gerai“, – nepraleido progos pašmaikštauti Radžis.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisVidas Bareikis Skyrė Nuoširdžią Padėką Tėvams
Kitas straipsnis„Žemaitukai“ – apie karjeros pradžią: „Vienas dainavo, kitas pritarė“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia