Rūtos Ščiogolevaitės, Vaidos Genytės ir Aistės Pilvelytės projektas „3D” bei „Elitaz Music” pristato naują muzikinį klipą „Vilty“. 

„Dainoje visos skleidžiame kiek skirtingą energiją, bet mus vienija bendra žinutė, jog viltis, tikėjimas, kad ir kaip sunku bebūtų, visada išlieka“, – pranešime žiniasklaidai cituojamos atlikėjos.

Svajonė dainuoti trise žinomas Lietuvos atlikėjas lydėjo jau seniai – kadaise joms jau teko kartu lipti į sceną, rezultatai maloniai stebino, tad mintis iš to išrutulioti daugiau kirbėjo ne vienai.

Dainą „Vilty“ parašė Rūta Ščiogolevaitė, prodiusavo Marius Matulevičius. „Daina yra apie viltį, ji eina tiesiai iš širdies, nes rašant ją, o ir apskritai šiame kūrybos periode, man norėjosi kuo daugiau tikrumo – mažiau galvoti apie tai, kas būtų populiaru ir įtiktų auditorijai, daugiau apie tai, ką noriu pasakyti, perteikti. Džiaugiuosi, kad Vaida ir Aistė pajautė tą patį“ , – sako Rūta.

Žiūrovai pastebės, kad vaizdo klipas „Vilty“ yra odė ne tik vilčiai, bet ir moteriškumui – moterys jame atsiskleidžia ir naujomis, netikėtomis spalvomis.

Žiūrėk Muzikos Naujienas Mūsų YouTube Kanale!
Google search engine
Ankstesnis straipsnisLietuvaičiai – Čiau! Sudie! Adios! 
Kitas straipsnisAtlikėja Sonata Pristato Jautrią Dainą

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia