Atlikėjui Aidui Bitinui – nei daug, nei mažai – 47-eri. Tačiau amžius nesutrukdė šiam darbščiam iš Pasvalio rajono kilusiam žmogui tarsi raketai iššauti į Lietuvos popmuzikos sceną ir pelnyti daugybės klausytojų simpatijas.

„Ko gero, tai mano aukso amžius – kai gyvenime esi matęs ir šilto, ir šalto, todėl turi ką pasakyti klausytojams ir esi pakankamai brandus neprikrėsti kvailysčių“, – šypsosi sparčiai populiarėjantis atlikėjas.

Bet, pažvelgus į jau dienos šviesą išvydusias dainas, kartais susidaro įspūdis, kad Aidas švelnių „velnių priėdęs“ ir mėgsta kiek šokiruoti, nebijo pasijuokti nei iš savęs, nei iš kitų.

Povilas Ščerbavičius – apie atlikėjo Aido Bitino fenomeną: „Žinomi žmonės piktinasi, o aš trinu rankomis“
@Bitino albumo viršelis

Bet, neskubėkite klijuoti nerūpestingo žmogaus etiketės: Bitinas ką tik išleido naują – jau 17-ą autorinę dainą „Visada kartu“, kuri drąsiai papuoštų bet kurį įsimylėjusio žmogaus grojaraštį.

Apie naują dainą ir Bitino populiarumo fenomeną kalbamės su jo vadybininku bei dainų autoriumi Povilu Ščerbavičiumi.

Povilai, naujausias Aido atliekamas kūrinys – vienas rimtesnių jo karjeroje. Kodėl priimtas būtent toks sprendimas sukurti dainą, artimą visiems įsimylėjusiems?

Povilas Ščerbavičius: Dainas aš asmeniškai skirstau į skirtingas kategorijas: yra dainuškos ir yra dainos. Vienos skirtos šokiams, vakarėliams, kitos – sielai, žmogaus širdžiai. Ši daina – tai sprendimas užpildyti tuštumą, kuri dažnai atsiranda žmonių širdyse.

Sukūrėte net 17-a autorinių dainų. Galbūt ši, naujausia, bus paskutinė daina, vainikuosianti Bitino debiutinį albumą „Vėjo greičiu“?

Povilas Ščerbavičius: Manau, kad daina „Visada kartu“, kurią, beje, prodiusavo Eligijus Žilinskas, daugiau naujo etapo pradžia, kurį pradedame rimtai žengdami į Lietuvos muzikos sceną, o vėliau sukursime ir linksmų pop dainų, kurias ir planuojame sudėti į debiutinį Bitino albumą.

Nenorime skubėti – siekiame aukščiausios kokybės ir profesionaliausio skambesio, kurio Bitino gerbėjai tikrai nusipelnė.

Povilai, esate ne tik dainų autorius, bet ir Bitino vadybininkas. Kaip ėmėtės tokios veiklos ir kaip vienas kitą „atradote“?

Povilas Ščerbavičius: Gyvenime dažnai pasitaiko žmonių – praeivių, kuriems gali tiesiog nusišypsoti ir palinkėti sėkmės. Bet yra žmonių, kurie lieka gyvenime ilgam. Taip nutiko ir šiuo atveju: į mane Bitinas kreipėsi prieš 5 metus, prašydamas jam sukurti pirmą autorinę dainą.

Taip ir gimė mūsų pažintis, kuri peraugo į nuostabią draugystę. Tai savotiška chemija: taip, būtent chemija, kada šalia žmogaus jautiesi gerai. Taip prasidėjo mūsų bendras kūrybinio dueto kelias.

Povilas Ščerbavičius – apie atlikėjo Aido Bitino fenomeną: „Žinomi žmonės piktinasi, o aš trinu rankomis“
@Asmeninio albumo nuotr.

Bitinas įrašęs ne vieną duetą: dainavo ir su Aušrine Gerikiene, ir su Jolanta Kriaučiūniene: kodėl draugėn kviečiasi tokias įspūdingas moteris ir ar jos išsyk sutinka dainuoti duetu?

Povilas Ščerbavičius: Visi minėti duetai yra labiau mano nuopelnas. Aš, kaip dainų kūrėjas, palaikau ryšį su daugeliu atlikėjų, kurie mane gerbia ir myli. Todėl pasiūlius sudainuoti duetą, atsakymą gaudavau be jokių dvejonių. Juolab, kad dainos išleistos labai aukšto lygio, tiek žodžiai, tiek muzika, tiek atlikimas. Siekiu, kad dainos turėtų išliekamąją vertę ir būtų skirtos ne tik ausiai, bet ir sielai.

Kuo paaiškintumėte Bitino populiarumą?

Povilas Ščerbavičius: Bitino fenomenas daugelį pykdo. Esu sulaukęs nemažai žinučių iš žinomų žmonių, kurie pyksta, smerkdami ir niekindami Bitino atsiradimą.

Tačiau aš tik trinu rankomis ir sakau, kad pyksta tie, kurie bijo dėl savo vietos. Bitino paprastumas, nuoširdumas, aksominis balsas užbūrė ne vieną žmogų. Iš tiek negatyvo galiu drąsiai pasakyti, kad gerų žodžių gauname milijoną kartų daugiau. O tai tik dar didesnis impulsas kurti toliau ir augti.

Ankstesnis straipsnisVICTORIA – Norėčiau (2020 m.)
Kitas straipsnisDžordana Butkutė atskleidė savo grožio paslaptis: „Nesusitapatinkite su savo metais“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia