Naujausia scenos deivių „La Forza“ daina „Kartu“ įkvėpta pastarųjų metų ir mėnesių įvykių, o svarbiausia jos žinutė – vienybė ir meilė yra ta jėga, kuri padės įveikti išbandymus. Muziką ir tekstą dainai parašė kompozitorius Deivydas Zvonkus.

„Kai kalbėjome su Deivydu, kad mūsų grupei reikėtų naujos dainos, išgirdome, kad prasidėjus karui Ukrainoje jam sunku galvoti apie ką nors kita. Mes jautėmės taip pat. Tad nusprendėme, kad naujausias mūsų bendras kūrinys turi būti apie tai, kas šiuo metu aktualiausia. Tiesa, tai nėra daina apie karą – tai žinutė mums visiems, kad buvome per daug atsisukę į savo gyvenimus ir nematėme, kas vyksta aplinkui. Atėjo metas apsidairyti ir susivienyti“, – sakė „La Forza“ narė Renata Norvilė.

Dainą „Kartu“ drauge su R. Norvile ir Neringa Nekrašiūte įrašė po penkerių metų į grupę sugrįžusi dainininkė Milisanda Kvaraciejūtė-Radzevičienė.

Simboliška, kad trečioji grupės narė skambiu žingsniu grįžo būtent dabar. Naujausios savo dainos „Kartu“ vaizdo klipe Renata, Neringa ir Milisandra nusikėlė į devintąjį, dešimtąjį dešimtmetį, į to laikotarpio stilistiką, svarbiausius praeities prisiminimus, paauglystės diskotekas, pirmus pasimatymams.

Žiūrėk Muzikos Naujienas Mūsų YouTube Kanale!
Google search engine
Ankstesnis straipsnisAtlikėja Sonata Pristato Jautrią Dainą
Kitas straipsnisAušrinė – Vasaros Vėjas

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia