Artėjanti vasara grupėje Queens Of Roses bus kupina pokyčių tiek asmeniniame atlikėjų gyvenime, tiek muzikinėje veikloje.

Nauji namai, kelionės, šeimų verslai, sportas bei maloni buitis – tai svarbi Akvilės Kisielienės, Giedrės Linkevičienės ir Monikos Mėčiūtės gyvenimų dalis, kuria jaunos moterys džiaugiasi nulipusios nuo scenos.

O ant jos stovi jau virš dešimtmečio, tad tenka gerai pasukti galvas ne tik kuo nustebinti savo klausytojus, bet ir sau neleisti per daug atsipalaiduoti.

Pokyčiai „Queens Of Roses“ Narių Gyvenime: Naujienos – Ne Tik Scenoje
@Asmeninio albumo nuotr.

Jau suplanuotas ne vienas vasaros koncertas bei renginys, kuriame dainininkės atsiskleis įvairiausiuose muzikiniuose amplua – grupės pristatomi projektai gana ryškiai skiriasi tiek savo stilistika, tiek merginų sceniniais įvaizdžiais, tiek auditorija, kuriai atliekama muzika skirta.

„Muzika mums niekada neleidžia nuobodžiauti. Stengiamės ieškoti galimybių atskleisti vis daugiau savo spalvų, talentų, realizuoti save kaip įvairiapusiškas atlikėjas. Jeigu mes puikiai jaučiamės atlikdamos siautulingą, publiką užvedančią muziką ir sėkmingai užkuriame linksmiausius vakarėlius, ir tai jau nieko nestebina, tai galbūt kitoje aplinkoje mūsų atliekami legendiniai, sudėtingi pasaulinės pop klasikos kūriniai, ir mes, tos mergaičiukės, vilkėdamas prabangiausius elegantiškus sceninius kostiumus, yra kiek mažiau tikėta ir jau galėtų ne vieną nustebinti”, – apie naujus iššūkius pasakojo Akvilė.

Merginos pripažįsta, kad vis dažniau tenka atskleisti ir savo romantiškąją pusę, o atliekant jausmingus meilės kūrinius ir pačioms dažnai kūnu perbėga šiurpliukai: „Kartais apie jausmus sunku ne tik kalbėti, bet ir dainuoti. Turi apnuoginti savo sielą, atverti širdį ir tai daryti ne intymioje aplinkoje, bet prieš didžiausią auditoriją. Čia nepasislėpsi po plačia šypsena, surepetuotus judesius, nes svarbiausias lieka tik tavo balsas ir vidinis jausmas. Naujausias mūsų projektas „Love Meniu” – vienas jausmingiausių ir jautriausių, kurį esame ruošusios. Šią vasarą juo pasidalinsime su ne viena jaunavedžių pora”, – kalbėjo Monika.

„Queens Of Roses“ savo skirtingas spalvas atskleidžia ne tik ant scenos, bet ir prieš fotoobjektyvo kamerą. Naujausia grupės fotosesija – pavasariška, gaivi ir jausminga.

„Šis laikotarpis visoms gana ypatingas, nes visų gyvenime vyksta įvairios malonios permainos. Dėl to norėjosi šviesios, pozityvios fotosesijos, kad įamžintume šį gražų etapą ir ruošimąsi įsimintinai vasarai. O net turint konkretų stilių bei kryptį, mes vistiek sugebame būti skirtingos – tai švelnios ir romantiškos, tai jau, žiūrėk, tie velniukai iš akių lenda. Kelios skirtingos detalės ir jau gali įsijausti į kitą nuotaiką, paieškoti savyje kito charakterio. Džiaugiamės, kad mūsų lūkesčius taip greit suprato ir padėjo įgyvendinti talentingosios fotografė Monika Remeikytė ir stilistė Greta Žvinklytė, – kalbėjo Giedrė.

Ankstesnis straipsnisMantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė grįžta į Lietuvą: „Jaudinamės taip, tarsi eitume prie altoriaus”
Kitas straipsnisErika Vitulskienė Dalijasi Virtuvės Gudrybėmis – Viena Ypač Pasiteisina

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia