Jau šį pavasarį Ugnė Siparė ir televizijos prodiuseris Marius Siparis sulauks šeimos pagausėjimo. Laidų vedėja prisipažino, kaip netikėta žinia, jog laukiasi mergaitės, netyčia pasidalino su savo šeima.

„Esu labai didelė plepė. Buvau sugalvojusi, kad niekam nesakysiu, darysime lyties atskleidimo vakarėlį, viskas bus slapta. Tą pačią dieną susiskambinome su šeima, turėjome vaizdo pokalbį ir mama manęs užklausė ar jau pradėjau pirktis kažką vaikeliui. Ir man tiesiog išsprūdo! Sakiau taip, bet aš esu nusižiūrėjusi tokį rožinį vežimėlį ir jo nėra. Tada visi ir suprato, kad laukiamės mergaitės. Taip ir įvyko mūsų lyties atskleidimo vakarėlis“, – šypsenos veide neslėpė Ugnė.

Kalbėdama apie pirmagimės vardą, Ugnė teigia, kad yra ne vienas vardas, kuris pretenduoja tapti išrinktuoju. „Dėl dukrytės vardo dar nesame apsisprendę, turime sąrašiuką, bet dar nežinome, kurį vardą iš jo išrinksime“, – kalbėjo Ugnė Siparė.

Pirmagimės besilaukianti Ugnė Siparė: „Dėl dukrytės vardo dar nesame apsisprendę“
@Asmeninio albumo nuotr.

Ugnė televizijoje praleido 12 metų, tą laiką ji gyveno išties griežtu grafiku, vesdama rytines žinias turėdavo keltis 4 valandą ryto. 

„Aš esu toks žmogus, kuris visada yra alkanas. Net atsikėlusi taip anksti ryte, aš visada valgydavau. Iš manęs net juokdavosi, nes turėjau tokią sistemą. Mano sesė gyvena Amerikoje, todėl 4 valandą ryte mums būdavo labai patogu pasiskambinti. Tai ji sakydavo, kad aš atsikeliu taip anksti vien todėl, kad jau esu alkana. Todėl taip paprastai atsikeliu ir iškart einu prie šaldytuvo“, – mintimis dalinosi Ugnė Siparė.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisNaują veiklą pradedanti Indrė Stonkuvienė:„Pasiilgau televizijos“
Kitas straipsnisNatalija Bunkė: „Jis vienintelis ramstis, kurio padedama viską darau“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia