Pastarieji metai dainininkei Paulinai Paukštaitytei – ypatingi. 

Atlikėja pasirašė sutartį su didžiausia muzikos leidybos kompanija „Universal Music Group“, susižadėjo su mylimuoju Viliumi Popendikiu ir „Eurovizijos“ atrankoje.

Paulina atliks dainą, įkvepiančią meilę sau – „Let Me Think About Me“.

Paulina, kaip gimė daina?

Paulina Paukštaitytė: Tai mano kūrybos daina, ne tik apie meilę kitiems, bet ir meilę sau. Apie tai, kaip svarbu tai puoselėti ir nepamiršti savo svajonių. Juk tik tuomet galėsime kitiems dovanoti tyrą ir tikrą jausmą, kai pirmiausia jį suteiksime sau.

Paulina Paukštaitytė Pristato Savo Eurovizinę Dainą
@Asmeninio albumo nuotr.

Kas paskatino dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje?

Paulina Paukštaitytė: Visada žinojau, kad dalyvausiu šiame konkurse tik tada, kai turėsiu „tą“ dainą, kuria be galo tikėsiu ir norėsiu pasidalinti su klausytojais. Taip nutiko, kad visiškai natūraliai gimė
„Let Me Think About Me“.

Tai pirmas tavo singlas, kurį išleidi kartu su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje – „Universal Music Group“. Papasakok, ką tau reiškia šis kontraktas?

Paulina Paukštaitytė: Tai mano svajonės išsipildymas. „Universal Music Group“ tikėjimas mano kūryba leido suprasti, kad viską darau teisingai ir einu tinkamu keliu, kad mano kūryba yra vertinama, matoma ir girdima.

Kokie tavo ateities planai?

Paulina Paukštaitytė: Šiuo metu „Eurovizija“ yra svarbiausias įvykis mano gyvenime, kuriam skiriu daug laiko ir pasiruošimo, bet ne paslaptis, kad dirbu prie savo debiutinio albumo, kurį klausytojai galės išgirsti dar šiais metais.

Ankstesnis straipsnisNatalija Bunkė M.a.m.a Šou Kaitins Su Ispanų Šokėjais
Kitas straipsnisNatalija Bunkė Pristato Gundantį Vaizdo Klipą „Širdis Ant Balto Sniego 2023“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia