Grožio namų savininkė, vizažo meistrė bei dainininkė Oksana Pikul sveikatos ir sveikos gyvensenos laidoje „Sveikas rytojus“ pasakojo, kad gyvenant greitu tempu ir bandant visur suspėti, dažnai gali pamiršti pasirūpinti savo sveikata ir imuniteto stiprinimu.

Anot žinomos moters, prie jos imuninės sistemos susilpnėjimo prisideda ne tik intensyvus gyvenimo režimas, bet ir daugelis kitų veiksnių.

„Man ypatingai sudėtinga laikytis paros režimo. Iš visų jėgų stengiuosi tai daryti, tačiau vakarais visada atsiranda įvairiausių reikalų ir tada suprantu, kad liko mažiau laiko miegui, o mano organizmui jo reikia tikrai daugiau. Todėl ant savęs pykstu, nes režimas yra vienas pagrindinių dalykų imuniteto stiprinimui. Labiausiai mano imunitetą silpnina stresas, prastas miegas, ritmo neturėjimas bei mityba. Kai šie dalykai dominuoja, pradedu jausti nuovargį, nebejaučiu džiaugsmo dirbdama. Tada suprantu, kad po dienos ar dvejų aš tiesiog susirgsiu, turėsiu gerklės skausmą, gal netgi migreninį skausmą“ , – pasakojo Oksana Pikul.

Oksana Pikul Įvardijo Keturis Dalykus, Kurie Kenkia Jos Imunitetui
@Asmeninio albumo nuotr.

Moteris teigė, kad pajutusi imuninės sistemos susilpnėjimą, ji imasi griežtų ir efektyvių būdų.

„Per skubėjimą ar norą padaryti daugiau, mano organizmas neretai nusilpsta, tuomet ir renkuosi poilsį bei dienas sau. Norisi turėti kažkokį savaitgalį, išvyką tam, kad pailsėtų mintys, siela ir kūnas. Poilsis sanatorijoje leidžia pabūti su šeima, pasidaryti atitinkamas procedūras, pailsėti, paplaukioti, galų gale, pavalgyti sveiko, skanaus maisto. Aš manau, kad tai taip pat prisideda prie mūsų imuniteto stiprinimo, nes sveikas žmogus yra laimingas žmogus“, – kalbėjo Oksana.

Be poilsio sanatorijose, prie jos imuniteto stiprinimo prisideda ir dar vienas labai svarbus dalykas.

„Aš skiriu didelį dėmesį maisto produktams. Man svarbu kokybiški maisto produktai ir jų apdorojimo būdai. Dėl blogai apdoroto maisto yra tekę net apsinuodyti maistu. Kadangi aš mėgstu naminį maistą, stengiuosi kiek įmanoma ir kiek man leidžia laikas gaminti pati. Žinoma, beprotiškai mėgaujuosi ir mamos namine virtuve. Dabar kai suprantu, kas yra tas imunitetas, stengiuosi pakeisti gyvenimo būdą, kad mano organizmas išliktų stiprus“ , – apie imuninę sistemą pasakojo Oksana Pikul.

Ankstesnis straipsnis„Garbanotas“ Pristato Dainą „Iš Džiaugsmo“: Ją Lydi Paslaptinga Istorija
Kitas straipsnis„Kelio Į Žvaigždes 3“ Nugalėtojo Anatolijaus Oleinik Klipo Filmavimas Kaune

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia