Atlikėja Nombeko Auguste jau spėjo ryškiai sužibėti muzikiniame pasaulyje, tačiau šiandien ji išgyvena naują etapą, kuris tapo lūžiu jos karjeroje. Neseniai nacionalinės „Eurovizijos“ atrankas vedusi mergina sako pagaliau atradusi save scenoje, laisvę meilėje ir kūryboje ir visiems savo gerbėjams pristato naujausią dainą „Fantazija“.

„Ši daina – tarsi tiltas į naują gyvenimą. Gyvenimas pilnas tuomet, kai mylime, o meilė ypatinga ir tikra tik tada, kai laisva. Aš šioje dainoje būtent taip ir jaučiuosi ir noriu, kad pasijaustų kiekvienas. Mes visi kartais norime iš kasdienybės, rutinos, pabėgti kažkur, kur gera, lengva ir galima garsiai juoktis bei šokti. Taip yra ir su šiuo kūriniu. Išgirdus jį norisi užsimerkti ir įsivaizduoti save pačiose maloniausiose situacijose“, – apie naują dainą pasakoja Nombeko Auguste.

Garsi mergina sako, kad savo gyvenimo negalėtų įsivaizduoti be scenos ir muzikos. O scena jai – tarsi namai, kur norisi dalintis tik gražiausiomis emocijomis: „Kai kuriu ar dainuoju scenoje, visuomet stengiuosi atiduoti visą savo energiją, kažką prasmingo duoti klausytojams. Man labai svarbios emocijos, kurias galiu padovanoti. Kadangi šiandien visi skubame, lekiame, bet vis tiek norime atsipalaiduoti – tai darome su mėgstama muzika.

Nombeko Auguste Dainoje „Fantazija“ Prabilo Apie Santykius
@vilnephoto

Ši mano daina – neįpareigoja. Ji kuria tokią nuotaiką, kad net stovint kamštyje ir klausant jos automobilyje galima vos per akimirką nusikelti į gražiausią gyvenimo momentą.“

Kalbėdama apie naujo kūrinio pavadinimą ir dainos žodžius, Nombeko Auguste sako, kad kiekvienas juos interpretuos pagal save: „Dainoje yra daugybė pasirinkimo – galima save įsivaizduoti su idealiu žmogumi, kurį galbūt sutiksime rytoj, atostogas gražiausiame pasaulio kampelyje, ar tiesiog saulėtą vakarą maloniai vaikščiojant su šunimi parke. Visi džiaugsmą ir laimę atrandame skirtinguose dalykuose ir labai dažnai fantazijos turi tendenciją virsti realybe. Be galo džiaugiuosi galėdama pasidalinti savo naujuoju kūriniu ir nekantrauju, kada jį išgirs visi.“

Ankstesnis straipsnisAgata Apdovanojimuose Pagerbti Klausomiausi Atlikėjai: Tarp Jų Ir Og Version
Kitas straipsnisNaujame Grupės „Patruliai“ Vaizdo Klipe – Dueto Atostogų Akimirkos

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia