Mineralinių vonių poveikį jau išmėginusi dainininkė, grupės „69 danguje“ narė, renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė sveikatos laidoje „Sveikas rytojus“ stebėjosi, kaip anksčiu ji apsiėjo be šių vonių.

Kaip laidoje teigė žinoma moteris, intensyvus gyvenimas, renginių vedimas bei koncertinė veikla ne tik teikia savirealizacijos džiaugsmą, bet ir išties išvargina ir fiziškai, ir psichologiškai, tad vandens procedūros vis dažniau tampa neatsiejama jos rutinos dalimi.

„Būna, mane apima didžiulė įtampa. Aš didelę dalį savęs išdalinu žmonėms. Tuomet nebeužtenka miego ir reikia visapusiško poilsio. Manau, kad žmogus turi turėti galimybę „restartuotis“ ir patenkinti reikalingus kūno poreikius. Man tenka dažnai vairuoti automobilį ir visą vakarą praleisti su aukštakulniais. Ypač vasarą tokiais momentais pajaučiu, kad pėdos ima tiesiog degti ir pulsuoti. Atsiranda įtampa kojų apačioje, įsitempia blauzdos, sėdmenys, nugara. Tuomet aš kojas nardinu į šaltą vandenį“, – laidoje pasakojo Nijolė Pareigytė.

Nijolė Pareigytė: „Būna, mane apima didžiulė įtampa“
@Asmeninio albumo nuotr.

Anot dainininkės, geros savijautos palaikymui ji yra susikūrusi vieną veiksmingą ritualą.

„Labai mėgstu įvairiausias aromaterapijas. Naudoju arbatmedžio, levandų ar eukalipto aliejus, kad padėtų sveikatinimosi procesuose. Labai smagu, kai gulint vonioje kūnu teka vandens srovės, kvepia levandos. Man tai poilsis, kuris labai atpalaiduoja mintis, emocijas, protą, kūną“, – pasakojo dainininkė.

Tačiau, kaip teigė Nijolė, kad ir kokias geras priemones kūno atpalaidavimui taikytum namuose, niekas negali pakeisti to poilsio, kurį patiri iškeliavęs kitur.

Nors Nijolei labai patinka atostogos su šeima, tačiau kartais, kaip pasakoja moteris, labai naudinga ir pabūti tiesiog su savimi.

Ankstesnis straipsnisGebrasy Pristato Eurovizinę Dainą „Saw Your Ghost“
Kitas straipsnis„Garbanotas“ Pristato Dainą „Iš Džiaugsmo“: Ją Lydi Paslaptinga Istorija

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia