Justinas Jarutis visiems klausytojams pristato naujausią kūrinį „Ten, Kur Noriu“ ir laiko prasmę įliustruojantį vaizdo klipą.

„Kažkurį vasaros rytą sėdėjau Neringos miškuose, gėriau kavą, pasiėmiau gitarą ir ėmiau groti. Kitą rytą saulė vėl labai gražiai švietė, buvo šilta, atsisėdau ant tų pačių laiptelių ir pradėjau kurti,“ – pasakojimą apie dainos sukūrimą pradėjo Justinas Jarutis.

Kitos mintys, apie čiuras ir bažnytėlę prie jūros, atėjo iš praeities prisiminimų: „Eilutė apie čiuras iliustruoja tai, kaip mes su drauge buvome Ispanijoje, Madride, ir kokius keturis kartus per dieną valgėme čiuras. Vienąkart nusivildavome, kitąkart – ne, rinkdavomės jas tai su šokoladu, tai su cukrumi. Kūrinyje norėjau tą vietą padainuoti apie malonumą,“ – teigia atlikėjas.

O bažnytėlė prie jūros, anot Justino, irgi yra tikra vieta Porto mieste, Portugalijoje, paplūdimyje, kur ant akmenų stovi maža, dešimties vietų, bažnyčia. Kai atlikėjas ten lankėsi su drauge Urte, matė tuo metu vykusias vestuves ir kaip kažkas į ją nešėsi klavišinį instrumentą.

Ankstesnis straipsnisKarolis Šliažas – Gyvenimo Vėjai
Kitas straipsnisVytautas Šiškauskas Dovanoja Naują Savo Dainą Gimtinei

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia