Viena populiariausių dainininkių Lietuvoje Natalija Bunkė pristato naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Aš gyvenu”.

Dainininkė atvirauja, kad jos kelias į pripažinimą nebuvo rožėmis klotas. Moteris atskleidžia asmeninės sėkmės taisyklę, kuria vadovaujantis kiekvienas pasieks asmeninių aukštumų.

Naujajame savo kūrinyje garsi atlikėja nusikelia į vaikystę ir savo klausytojams parodo dar niekur nematytus savo gyvenimo Kauno daugiabutyje bei koncerto „Verta Milijono” užkulisių kadrus.

„Prisimenu, būdama gal septynerių aš pirmą kartą rimtai susimąsčiau, kad mano svajonė – būti garsia dainininke. Aš sėdėdavau namuose ant palangės, žiūrėdavau į Kauno horizontus ir mintyse matydavau save su mikrofonu, ant scenos, kur manęs klausosi daugybė žmonių.

Svarbiausias dalykas yra tai, kad man nereikėjo aplodismentų, nereikėjo kažkokios šlovės ar perdėto garbinimo. Aš norėjau, kad visi kartu dainuotų su manim, šypsotųsi, šoktų ir visiems būtų gera.

„Aš gyvenu” vaizdo klipe pabandėme su komanda atskleisti pagrindinę idėją – kad ir kokios neįgyvendinamos svajonės mus aplankytų vaikystėje, visos jos pasiekiamos. Reikia tik atsikelti iš lovos ir žengti pirmąjį žingsnį jų link. Aš nenoriu būti kažkokia mokytoja ar guru, bet aš kasdien sakau savo armijai sekėjų socialiniuose tinkluose – ženkite tą žingsnį ir jums būtinai pasiseks”, – naujo kūrinio mintimis dalinasi Natalija Bunkė.

Manau, kad žiūrėdami šį vaizdo klipą, klausydami dainos kiekvienas atras save ir galbūt jiems tai bus įkvėpimas iškelti bures ir pagaliau skristi ten, kur labiausiai norisi. Nors ši daina skirta visiems klausytojams, visgi mano didžioji auditorijos dalis yra moterys. Tad išgirdusios šią dainą, neabejoju, jos atras vidinių jėgų ir stiprybės pačios, be niekieno pagalbos, pasiekti to, ko nori”, – pasakoja atlikėja.

Paklausta apie kelią į asmeninę laimę ir sėkmę, Natalija Bunkė atvira – ne visuomet viskas būna taip gražu, kaip atrodo, o siekiant savo svajonių neretai pasitaiko pavydinčių žmonių, kurie nebūtinai linki gero.

Du dešimtmečius pramogų versle besisukanti N. Bunkė įsitikinusi, jog svarbiausia taisyklė – nepasiduoti aplinkinių nuomonei.

Ankstesnis straipsnisNaujame Grupės „Patruliai“ Vaizdo Klipe – Dueto Atostogų Akimirkos
Kitas straipsnisEugenijus Chrebtovas ir Liudas Mikalauskas Atgaivino Legendinį Stasio Povilaičio Šlagerį

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia