„Patruliai“ savo gerbėjus ką tik pradžiugino naujausia daina „Nebus jau nieko atskirai“, o šiandien pasirodė jos vaizdo klipas. Jame įamžintos dueto narių Algirdo Radzevičiaus ir Juozo Butnoriaus atostogos, kuriose polėkis susipina su romantika.

„Patruliai“ pasakoja, kad kūrinys „Nebus jau nieko atskirai“ gimė kitos populiarios grupės „Žemaitukai“ nario Lino Vaitkevičiaus… garaže, rašoma pranešime spaudai.

„Ten dabar įkurta studija, kurioje su geru draugu Žygimantu Petkumi ir sugalvojome šį raktažodį – „nebus jau nieko atskirai“, – šypsosi „žemaitukas“.

Vasaros kaitra alsuoja ir pats kūrinio klipas: jame – vaizdai iš atostogų, kurias Algirdas praleido Egipte, o Juozas – Madeiroje.

„Buvome beprotiškai išsiilgę atostogų su savo artimiausiais, todėl jau įrašinėdami dainą žinojome, koks turėtų būti jos vaizdo klipas“, – sako A. Radzevičius.

Klipe pasirodo ir „Patrulių“ žmonos – Milisandra bei Gražina. Linksmi nuotykiai, šokiai virš debesų, švelnios akimirkos pajūryje, romantiški saulėlydžiai – visa tai puikiai iliustruoja dainą, pasakojančią brandžios meilės istoriją.

Ankstesnis straipsnisNombeko Auguste Dainoje „Fantazija“ Prabilo Apie Santykius
Kitas straipsnisNaujausiame Natalijos Bunkės Klipe – Kadrai Iš Jos Vaikystės Buto Kaune

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia