Jau šį pavasarį į eterį sugrįžta atsinaujinęs pasimatymų šou „Renkuosi tave“, kurį ves Indrė Stonkuvienė.

„Pasiilgau televizijos, todėl ilgai nedvejojau gavusi pasiūlymą, nes laida apie santykius bus linksma, labai įdomi ir aktuali. O man ir pačiai tai atokvėpis po rimtų temų, kuriomis pastaruoju metu užsiimu. Darbas televizijoje neatsiejamas nuo visos mano karjeros. Sulig kiekvienu projektu augu, tobulėju, o šiame šou matau prasmę, nes meilė yra visko pagrindas. Pasimatymų laidos vedimą net sudėtinga pavadinti darbu, nes į filmavimus važiuoju su šypsena, laukia įdomios pažintys, patirtys ir pamokos“, – sako Indrė Stonkuvienė.

Naujasis interneto televizijos šou bus dar labiau intriguojantis – pirmojo etapo metu vaikinas arba mergina turės galimybę rinktis iš dviejų dalyvių, su kuriuo norėtų tęsti pasimatymą. Šį spendimą apsunkins viena sąlyga – dalyviai vienas kito nematys. Ar pasirinkimas buvo teisingas, dalyviai išsiaiškins tik kitame etape, kai pažintį pratęs nukritus uždangai ir pirmą kartą išvydus savo pasirinktą žmogų.

Naują veiklą pradedanti Indrė Stonkuvienė:„Pasiilgau televizijos“
@Asmeninio albumo nuotr.

„Man niekada neteko rinktis iš dviejų vyrų, ir tuo labai džiaugiuosi, – šypsosi Indrė Stonkuvienė. – Bet šiame šou bus dar sudėtingiau nei gyvenime, nes dalyviai rinksis nematydami, viską spręsdami iš klausimų, atsakymų ir balso. Dabar pažinčių programėlėse, atvirkščiai, iš pradžių dažnai renkamasi pagal išvaizdą, tik tada pradedama domėtis vidumi. O mane vyrai žavi ne išvaizda, bet elgesiu, energija, kurią spinduliuoja. Visi žino, kad moterys myli ausimis, vyrai – akimis. Todėl šio šou atveju sėkmės teks linkėti vyrams“.

Indrė tiki, kad savo meilę galima surasti ir televizijoje. „Tikiu meile ir tikiu tuo, kad šiam jausmui ateina laikas ir būna tam tikra vieta, kurioje ją pajauti. Mano atveju meilė ištiko renginio metu, – sako pasimatymų šou „Renkuosi tave“ vedėja. – O laidos dalyviams sakau ačiū, nes ateiti į filmuojamą pasimatymą reikia drąsos, tas jaunatviškas entuziazmas labai suprantamas, žaviuosi jų drąsa. Linkėčiau jiems susirasti artimą žmogų, gal ir nebus vestuvių, bet taps sielos draugais. Bet jei taip nutiktų, pažadu, kad visa kūrybinė komanda dalyvaus vestuvėse“

 Indrė tikina, kad dauguma jos romantiškų pažinčių įvyko dirbant. „Vaikinų nebuvo daug, anksti pradėjau dirbti televizijoje, su renginiais, todėl pažintys natūraliai įvyko darbo sferoje, ir tai gerai, nes tave gali suprasti tik panašioje sferoje dirbantis žmogus.

Iki santuokos buvau labai drąsi, visi mano draugai buvo vaikinukai, nes man su jais buvo paprasčiau bendrauti. Esu iš tų moterų, kurios atrodo labai drąsios, charizmatiškos, bendraujančios, impulsyvios. Bet kai jaučiu kokį jausmą, man sudėtinga žengti pirmą žingsnį. Pamenu, mokykloje buvau įsimylėjusi metais jaunesnį vaikinuką, jis taip pat buvo labai nedrąsus. Buvo tik žvilgsniai ir susitikimai akimis, kol vieną diskotekos vakarą pasiryžau ir pakviečiau jį šokti. Dabar moteris raginu nieko nelaukti, nes… labai gaila laiko.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisJessica Shy: „Svarsčiau apie kažkokią absoliučiai kitą profesiją“
Kitas straipsnisPirmagimės besilaukianti Ugnė Siparė: „Dėl dukrytės vardo dar nesame apsisprendę“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia