Iglė pristato dainą „Jausmai“ ir prisipažįsta, kad nors startavo paskutinis vasaros mėnuo, tikrų atostogų ji dar neturėjo. Vėlyvą rudenį ir žiemą dainininkės laukia svarbus muzikinės karjeros postūmis, kuriam ji pradeda rengtis jau dabar. „Kol kas prietaringai apie tai nekalbėsiu, bet tai bus reikšmingiausias mano muzikinis šuolis aukštyn nuo pat „X faktoriaus“ laikų“, – sako atlikėja.

Daina „Jausmai“ tarsi uždaro vieną Iglės muzikinį etapą, kuris pažymėtas albumu „Drugeliai“, ir atveria duris naujam, kuris žada būti išties svaiginantis.

Nors dar pavasario pradžioje dainininkė su gyvenimo draugu Tadu Juodsnukiu planavo kelias vasaros savaites skirti taip pamėgtoms kelionėms, tačiau užgriuvę darbai privertė planus atidėti.

Vis dėlto visai likti be atostogų dainininkė neketina, todėl planus pakeliauti nukėlė ankstyvam rudeniui.

„Turime nedrąsų planą rugsėjį sėsti į automobilį ir juo pasiekti Ispaniją. Ten pravažiuotume pakrante, neskubėtume, pakeliui apsistotume miesteliuose, paragautume vietinio maisto, dar pasidegintume. Toks savotiškas bandymas pagauti vasarą, kuri Lietuvoje jau bus pasibaigusi“, – sako Iglė.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisIšgirskite Naują Grupės „Pikaso“ Dainą „Leisk tave bučiuoti“
Kitas straipsnisKastytis Kerbedis Pristato Naują Dainą „Mums Viskas Bus Gerai“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia