Dainininkė Evgenya Redko vasarą palydi su muzika. Šiandien klausytojus pasiekė naujas jos albumas „SOS Deluxe Edition“, kurį jau rugsėjo 1-ąją Vilniuje, Vasaros terasos scenoje Evgenya pristatys gyvai, kartu su būriu muzikantų bei šokėjų.

Naujausias atlikėjos albumas – tai 2021-aisiais išleisto albumo „SOS“ tąsa, tik šiame telpa net septyniolika kūrinių. Trylika jų yra albumo „SOS“ dainos, trys visiškai nauji kūriniai bei dainos „Nebegalim“ remix‘as.

„Visos naujos dainos buvo pradėtos rašyti dar tada, kai kūrėme „SOS“. Šios dainos dėl skirtingų priežasčių tiesiog nepateko į „SOS“ albumą“, – sako dainininkė, albumą kūrusi kartu su savo vyru ir prodiuseriu Asaf Yehuda. Atlikėja priduria norinti, kad kūriniai būtų išgirsti klausytojų – visos dainos labai skirtingos, turinčios skirtingas žinutes bei nuotaikas.

Pasiruošimas tokiems koncertams, kaip sako pati atlikėja, jai – vienas didžiausių malonumų darbe. „Būti bendraminčių apsuptyje, besiruošiant ir bandant įgyvendinti bendrą tikslą yra labai įkvepiantis, ugdantis ir auginantis laikotarpis. Man be galo patinka procesai, tiek muzikinėje kūryboje, tiek koncertų pastatymuose“, – mintimis dalinasi Evgenya Redko.

Žiūrėk Muzikos Naujienas Mūsų YouTube Kanale!
Google search engine
Ankstesnis straipsnisŽemaitukai – Pro Klevą, Pro Rugius
Kitas straipsnisNaujausias Ingos Valinskienės Nostalgiškas Atsisveikinimas Su Vasara

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia