„Aš neįsivaizduoju sau, tokiai ugningai moteriai, geresnio žmogaus, kuris būtų toks supratingas, girdintis, o kartais nematantis arba negirdintis. Kiekvieną mano įsiplieskimą, o tokių būna, jis taip moka apeiti ir paversti juokais, kad ir pati kartais pagalvoju: na, tikrai kvaila, ką aš čia darau… Ir tai jis daro meistriškai“, – pasakoja dainininkė Natalija Bunkė.

Pasak moters, pagaliau ji yra tokiame savo gyvenimo etape, kai drąsiai gali pasakyti esanti labai laiminga.

„Turiu nuostabų sūnų, turiu puikų vyrą, kuris leido man patikėti, kad esu verta ne tik milijono, o daug daugiau. Su Edgaru mes galim kalnus kartu versti koja kojon, ir tai yra taip gražu… Jis vienintelis ramstis, kurio padedama viską darau, nes viena to nepajėgčiau… Toks žmogus – didžiausia gyvenimo dovana…“, – teigia Natalija Bunkė.

Natalija Bunkė: „Jis vienintelis ramstis, kurio padedama viską darau“
@Asmeninio albumo nuotr.

Koks jausmas apima stovint prieš 14 tūkstančių žmonių, kartu dainuojančių populiariausias tavo dainas, šiandien žino ir dainininkė Natalija Bunkė. Prieš kelias savaites ji surengė didžiausią koncertą gyvenime, pirmą kartą vykusį arenoje, į kurį bilietai buvo šluote iššluoti likus net kelioms savaitėms iki jo. Dainininkė prisipažįsta ankščiau savimi netikėjusi, tačiau dabar tvirtai žino – viskas įmanoma, jei tik labai nori ir daug dirbi.

Verslininkės ir dainininkės Natalijos Bunkės metai prasidėjo, kaip sakoma, su trenksmu. Ji ne tik surengė pirmą koncertą pilnutėlėje arenoje, bet ir atšventė 40-ies metų jubiliejų dvare, artimiausių draugų ir šeimos narių apsuptyje.

Sau ir draugams išskirtinę šventę surengusi Natalija Bunkė pasakoja norėjusi kosmosą primenančios pokylio neatsitiktinai… Po sėkmės, kurios sulaukė pirmojo koncerto arenoje metu, Natalija jau dabar planuoja naujus įspūdingus pasirodymus arenose šių metų pabaigoje, kurie kalėdiniu laikotarpiu vyks didžiausiuose Lietuvos miestuose, jie, kaip ir jos gimtadienis, vadinsis „Kosmosas“.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisPirmagimės besilaukianti Ugnė Siparė: „Dėl dukrytės vardo dar nesame apsisprendę“
Kitas straipsnisIglė Bernotaitytė pristato pavasarišką vaizdo klipą „Myli nemyli“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia