Dainininkė ir dainų kūrėja Monika Pundziūtė-Monique pristato ilgai lauktą vasaros singlą „Palauksiu, kol užmigsi“. Vasariškų vaizdų ir nuotaikos pripildytą naują dainą atlikėja pristato kartu su kiek neįprastu ir itin vizualiu vaizdo klipu.

Atlikėja pasakoja, kad kūrinys nebuvo specialiai kuriamas vasarai, vasariškas prieskonis atsirado netikėtai gimus priedainio melodijai: „Vos išgirdus melodiją, pirmą į galvą šovusi mintis – vasara. Vasariški kvapai, vaizdiniai ir jausmas, kurio negali sumaišyti su niekuo kitu.“

Dainos pagrindinę eilutę „Palauksiu, kol užmigsi“ padiktavo atlikėjos mylimojo ir kūrinio prodiuserio Pauliaus (plucando) dažnai tariama frazė prieš miegą.

„Pirmoji naujos dainos frazė gimė dar kuriant ankstesnį singlą „Paleidžiu save“. Kiek netikėtai sudainuota frazė per laiką virto gilia ir užaugusia daina. Iki šiol jos klausydama girdžiu daugybę prasmių ir interpretacijų – kiekvienas klausytojas ją išgirs vis kitaip, priklausomai nuo to, kokiame gyvenimo etape šiuo metu yra“, – apie naują kūrinį kalba Monique.

Žiūrėk Muzikos Naujienas Mūsų YouTube Kanale!
Ankstesnis straipsnisLady Caramel – Pamiršau
Kitas straipsnisBernužėliai – Strazdanėlės

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia