Dainininkės Monikos Kvietkutės gyvenimas – kupinas išbandymų. Ieškodama ramybės ir laimės per pastaruosius metus ji ne kartą nusvilo nesėkmingais santykiais bei pakeitė gyvenamąją vietą.

Gimtuosiuose Šiauliuose su sūnumi Gabrieliumi apsistojusi žinoma moteris sako nesijaučianti vieniša. Priešingai, tai jai padeda į gyvenimą žvelgti kitomis akimis ir siekti savo tikslų.

Lietuvoje Monika Kvietkutė tapo žinoma prieš daugiau nei dešimtmetį, kuomet žiniasklaidos puslapiuose buvo rašoma apie tuomet mokinės ir politiko bei verslininko Andriaus Šedžiaus santykius.

Monika Kvietkutė atvirai - apie vyrą narcizą ir į gyvenimą žvelgiančiomis kitomis akimis
@Asmeninio albumo nuotr.

Šiauliečių merginų grupėje „Mis“ koncertavusi Monika šiuos laikus prisimena su šypsena ir neslepia – išgarsėti jai padėjo antroji pusė.

„Ne kiekvieną dieną Seimo narys į pasimatymus kviečia, tas buvo labai įdomu žmonėms. Populiarumas, kaip aš sakau, buvo pigus, bet veiksmingas”, – prisipažino Monika.

Praėjus porai metų po vestuvių, žiniasklaidoje pasirodė žinia apie tuometes Monikos ir politiko bei verslininko Andriaus Šedžiaus skyrybas. Naujienų portalų puslapiuose plačiai nuaidėję besiskiriančių sutuoktinių nesutarimai stebino ne vieną. Kalbėdama apie tai, dabar Monika sako, kad elgtųsi kitaip.

„Tuo metu aš jaučiausi labai pažeidžiama ir nežinojau, kaip viskas gali pasisukti, todėl man viešumas buvo geriausias išsigelbėjimas. Tiesiog norėjosi save apginti ir parodyti, kaip yra. Nežinau, ar pavyko”, – pasakoja Monika Kvietkutė.

Monika džiaugėsi, jog dabar su buvusiu vyru vardan sūnaus Gabrieliaus palaiko gerus santykius – draugiškai dalijasi jo globa ir abipusiai rūpinasi, tačiau ramybės asmeniniame gyvenime paieškos Monikai tęsiasi iki šiol.

Ankstesnis straipsnisKurį laiką pilnai motinystei atsidavusi Justė Arlauskaitė-Jazzu grįžta į sceną
Kitas straipsnisMantas Jankavičius surengs išskirtinį koncertą pajūryje

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia