Marijono Mikutavičiaus ir Aistės Smilgevičiūtės atliekamas „Meilės duetas“ – viena tų dainų, kurias pelnytai gali vadinti legendinėmis. 

Prieš du dešimtmečius roko operai „Jūratė ir Kastytis“ sukurta daina atgimsta naujai perrašyta ir pirmą kartą istorijoje – su vaizdo klipu.

Marijonas Mikutavičius lygiai po dvidešimties metų grįžta į roko operą „Jūratė ir Kastytis“. Drauge su Aiste Smilgevičiūte, pagrindiniuose vaidmenyse, jis pasirodys išskirtiniuose parodymuose Lietuvos arenose gruodžio mėnesį – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

„Iš naujo atlikdama duetą su Marijonu, pagavau save mąstančią, kad ir po tiek laiko tikiu šia daina ir mumis kaip scenos partneriais. Energija, kurios turėjome ir įdėjome į dainą prieš 20 metų, niekur nedingo, tikiuosi, roko operos žiūrovai tuo įsitikins patys“, – sako Aistė Smilgevičiūtė.

„Meilės duete“ yra nepaaiškinamos magijos. Kažkas giliai gražaus, stebuklingo ir nostalgiško. Todėl žmonės po tiek laiko vis dar klausosi ir vis dar nori ateiti pažiūrėti roko operos. Džiaugiuosi galėdamas vėl būti to dalimi“, – sako Marijonas Mikutavičius.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisZYGGA – Lyg Iš Stiklo
Kitas straipsnisVaidas Baumila Pristato Dar Vieną Mistika Alsuojantį Klipą „Žaižaruoja“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia