Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė gyvena kelionių nuotaikomis: netrukus pora kels sparnus į Lietuvą – mat čia jų laukia tikrų tikriausias pirmas kartas.

„Išties, jaudulio nemažai – mums tai pirmas toks kartas, kai grįžtame į Lietuvą koncertuoti tautiečiams”, – mylimajam bei scenos partneriui pranešime spaudai antrina Jolanta.

Kad ir kaip būtų paradoksalu, tačiau Anglijoje pora girdima ir matoma daug dažniau nei Lietuvoje: užsienyje jie jau seniai sukūrę savo gyvenimą, turi klausytojų ir gerbėjų ratą, kuriems savaitgaliais koncertuoja, tačiau Lietuvoje poros koncertų didesnei auditorijai nebuvo.

Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė grįžta į Lietuvą: „Jaudinamės taip, tarsi eitume prie altoriaus”
@Asmeninio albumo nuotr.

„Kadangi mėgstame bendrauti su gerbėjais virtualioje erdvėje, vis dažniau sulaukdavome klausimų, kada pasirodysime Lietuvoje. Taip vieną sekmadienį padarėme apklausą, kuriuose miestuose mus norėtų matyti labiausiai. Tarp dažniausiai paminėtų buvo Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, tad šiam, pirmam kartui, išsirinkome Aukštaitijos sostinę, Ignaliną, bei Kalvariją ir atvykstame išsyk po Šv. Velykų“, – šypsosi Mantas.

Užsienyje ir socialiniuose tinkluose populiarūs atlikėjai atvirauja: judviejų poros ryšys aplinkinius domina tiek pat, kiek jų atliekamos dainos.

„Patys suprantame, kad smalsumas nugali ir daugelis nori pamatyti mus realybėje. Kaip čia vyresnė moteris suviliojo tokį jauniklį? Kaip jie kartu atrodo? Nors daugelis skeptiškai vertino mudviejų ryšį ir prognozavo skyrybas, akivaizdu, kad jos neįvyko: jau skaičiuojame aštuntus draugystės metus ir jokių užuominų apie skirtingus kelius net nėra”, – sako Jolanta Naruševičiūtė.

Na, o iki to Mantas Vygantas ir Jolanta labai laukia susitikimo su gerbėjais koncertuose: Panevėžio Bendruomenių rūmuose balandžio 13 d., o balandžio 14 d. – Ignalinos rajono kultūros centre.

Ankstesnis straipsnisGJan pravėrė „miegamojo“ duris: pradėjo išskirtinių akustinių koncertų seriją
Kitas straipsnisPokyčiai „Queens Of Roses“ Narių Gyvenime: Naujienos – Ne Tik Scenoje

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia