Atlikėjo Manto Jankavičiaus kūrybinis gyvenimas šiuo metu tiesiog verda. Muzikantas ruošiasi kovą įvyksiantiems koncertams, dalyvauja projekte „Lietuvos balsas“ ir kuria naujas dainas. 

Šiandien dainininkas pristato naują kūrinį „Mylėti ir kentėti“, kurį jau galima išgirsti muzikos klausymosi platformose.

„Šioje dainoje – mano vaikystės įvykiai. Draugystės, netektys, meilės, nesusipratimai. Daina kalba apie tai, kaip gyvenimas išmoko mus mylėti ir kentėti.

Viskas, ką patiriame, ugdo kantrybę, ištvermę, moko išbūti kančioje ir vertinti, ką turime“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas atlikėjas.

Mantas Jankavičius pristato dainą „Mylėti ir kentėti“: „Šioje dainoje – mano vaikystės įvykiai“
@Asmeninio albumo nuotr.

Naujoji Manto Jankavičiaus daina – tai atviras ir jautrus pokalbis su klausytojais. „Mes, žmonės, visi esame labai panašūs, visi jaučiame tą patį. Privalau būti atviras klausytojams, jei noriu iš tiesų pasiekti žmonių širdis“, – sako Mantas Jankavičius.

Kovo 8, 9 ir 10 dienomis savo klausytojus Mantas džiugins koncertais, kuriuose skambės šis kūrinys, naujausi singlai ir populiariausios atlikėjo dainos. Moters dienos proga atlikėjas žada įsimintiną reginį su specialiai tam sukurta scenografija ir širdį šildančiu repertuaru.

„Šie koncertai – apie meilę, pagarbą ir dėmesį moterims, apie gražius, bet tuo pačiu juokingus, vyrų ir moterų skirtumus. Todėl mano koncertuose laukiamos ne tik moterys, bet ir vyrai – išleisti vieną moterį į mano koncertą pavojinga“, – juokauja Mantas.

Koncertai vyks kovo 8 dieną Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, kovo 9 dieną Klaipėdoje, „Žvejų rūmuose“ ir kovo 10 dieną Kaune, VDU didžiojoje salėje.

Google search engine
Ankstesnis straipsnis„Žemaitukai“ – apie karjeros pradžią: „Vienas dainavo, kitas pritarė“
Kitas straipsnisStano – apie šou verslo užkulisius: „Sėkmė yra talentas, o tada begalinis darbas“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia