Daugybę simpatijų pelniusi TV laidų vedėja ir aksominio balso savininkė Liepa Norkevičienė paskutinę vasaros dieną pristato naują dainą ir vaizdo klipą „Įmanoma“. Atlikėja teigia, kad ši daina jai pačiai, po gana sudėtingo periodo, yra tikra atgaiva, nes joje slypi žinutė apie malonius gyvenimo pokyčius ir verčiamą naują lapą.

Liepa sako, kad vos pamačiusi pirminį naujo kūrinio variantą, iškart pajuto, kad tai – jos daina, artima širdžiai ir atspindinti jos šiandieninius jausmus. Tiesa, įrašų studijoje teko paplušėti ilgiau, nes preciziška Liepa norėjo, kad viskas skambėtų tobulai.

„Kuriant šią dainą man norėjosi ne tik šiuolaikinio skambesio, bet ir šiltų jausmų. Norėjosi pačiai dar ir dar kartą išgyventi jautrias ir mielas akimirkas ir, kad klausytojai galėtų kartu su manimi jausti tą patį. Gyvenime kiekvienas esame turėję situacijų, kai suvokėme, kaip svarbu šalia turėti mylimą žmogų, kurio rankose būtų saugu, kurio rankose galime atsiskleisti ir atverti savo giliausius jausmus“, – naujausią savo kūrinį jautriai pristato Liepa Norkevičienė.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisNaujausias Ingos Valinskienės Nostalgiškas Atsisveikinimas Su Vasara
Kitas straipsnisAtlikėja Adrina Pristato Naują Dainą „Atsukim Laiką“ Ir Jos Vaizdo Klipą

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia