Justė Arlauskaitė-Jazzu grįžta į sceną – pirmasis oficialiai skelbiamas jos pasirodymas – muzikos festivalyje „Granatos Live“. Viena ryškiausių Lietuvos atlikėjų į sceną žengs su didžiuliu džiaugsmu ir ilgesiu. Atlikėja ruošia įsimintiną programą, kurioje – garsiausi hitai bei naujos, dar niekur neskambėjusios dainos. Jazzu į sceną sugrįžta su dviguba jėga ir žada begaline meile muzikai pasidalinti su visais klausytojais.

Rumšiškėse kasmet rengiamas muzikos festivalis „Granatos Live“ toliau skelbia naujienas.

Kovo pradžioje jau pranešta, kad jame pasirodys pasaulinės žvaigždės Bebe Rexha, „Lukas Graham“ ir Oliveris Heldensas.

Kurį laiką pilnai motinystei atsidavusi Justė Arlauskaitė-Jazzu grįžta į sceną
@Asmeninio albumo nuotr.

Trečiadienį festivalio rengėjai paskelbė ir pirmuosius Lietuvos atlikėjus, kurie pirmąjį rugpjūčio savaitgalį surengs koncertus didžiojoje festivalio scenoje.

Čia sugrįš Justė Arlauskaitė-Jazzu, Jessica Shy, „G&G Sindikatas“, o pirmuosius savo pasirodymus „Granatos Live“ scenoje surengs Jovani ir Gabrielius Vagelis.

„Džiaugiamės galėdami paskelbti pirmąjį Jazzu koncertą po pertraukos. Žinome, kad jos sugrįžimas į aktyvią muzikinę veiklą yra itin laukiamas, todėl ši žinia tokia nuostabi. Esame tikri, kad festivalio publika pasiilgo jos kūrybos ir mums labai džiugu, kad Justė jau šią vasarą prisijungs prie festivalio atlikėjų“, – sako festivalio organizatoriai.

Viena populiariausių šių dienų Lietuvos atlikėjų Jessica Shy antrus metus iš eilės džiugins „Granatos Live“ publiką. Pastarasis pusmetis Jessicai buvo itin produktyvus – ji surengė iki šiol didžiausią savo karjeroje solinį koncertą „Žalgirio“ arenoje bei išleido antrąjį albumą „Pasaka“, apipintą lietuviškos tautosakos motyvais.

Ankstesnis straipsnisRūta Ščiogolevaitė – apie meilę sau, gyvenimo prioritetą ir daug metų atidėliotą svajonę
Kitas straipsnisMonika Kvietkutė atvirai – apie vyrą narcizą ir į gyvenimą žvelgiančiomis kitomis akimis

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia