Kiekvienais metais pirmą gegužės sekmadienį visos mamos šypsosi ypatingai. Tai diena, kai visas dėmesys nukreipiamas į vieną prasmingiausių profesijų pasaulyje, kurią moterys dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, o atlyginimas matuojamas meilės išraiška.

Taip, tai buvimas mama. Ir jau visai netrukus, laidų vedėja Ugnė Siparė, sūpuos ant rankų savo pirmagimę dukrytę.

Nors Ugnė panaši į tas moteris, kurios tiksliai žino, kaip viską suplanuoti, kaip sudėlioti viską į stalčiukus, kaip maksimaliai pasiruošti svarbiems gyvenimo įvykiams, šį kartą būsima mama paleidžia viską vykti sava eiga tariantis su savo srities specialistais.

@Asmeninio albumo nuotr.

„Tu negali numatyti to, ko nesi patyręs, gali planuoti neplanavęs, bet aš nusiteikusi pozityviai. Konsultuojuosi su geriausiais specialistais ir jų klausau, nes čia svarbiausia turėti patikimą žmogų, po kurio konsultacijos nebėgsi išgirsti dar vienos nuomonės“, – sako Ugnė kalbėdama apie ją prižiūrinčią gydytoją ginekologę akušerę.

Žinoma, Ugnė kaip ir kitos garsios mamos neišvengia ir komentarų socialiniuose tinkluose, kurie tikrai nėra vien palaikantys ar motyvuojantys.

Įsikėlusi nuotrauką į socialinius tinklus su naujagimei skirtais baldais: lovyte, komodėle ir gultuku, mergina tuoj pat sulaukė komentarų: „Kam jus švaistote veltui pinigus, vis vien vaikas miegos su jumis lovoje“.

Ugnė neneigia, kad gal taip ir bus, o gal priešingai, juk kiekvienas atvejis individualus.

Ankstesnis straipsnis„Ant medinės lentelės“ įkūrėja K.Pišniukaitė-Šimkienė: „Galėdavau valandų valandas vaikštinėti parduotuvėse tyrinėdama produktus“
Kitas straipsnisDijora Petrikonytė – apie mitybos paslaptis ir jos bei mylimojo skirtumus

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia