Atlikėja Jessica Shy kviečia gerbėjus į svarbiausią gyvenimo koncertą. Bene labiausiai klausoma ir geidžiama jaunosios kartos atlikėja gruodžio 16-ąją dieną surengs grandiozinį koncertą „Žalgirio“ arenoje Kaune. Didžiausioje šalyje arenoje skambės ne tik garsiausios Jessica Shy dainos „Rožė“, „Viskas, ką turiu“, „Šokam lėtai“ ir šios vasaros hitas „Tyliai pakuždėk“, bet ir nauji kūriniai iš būsimo albumo.

„Kviečiu į didžiausią ir įsimintiniausią savo gyvenimo kocertą, kurį surengsiu kartu su grupe. Dainuoti didžiausioje šalies arenoje bus mano svajonės išsipildymas ir vienas svarbiausių įvykių mano gyvenime“, – sako dainininkė.

Jessica įspūdingą šou ruošia su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Įsimintiniausiame dainininkės koncerte pamiltos dainos suskambės naujai. Specialiai šiam pasirodymui kuriama išskirtinė scenografija bei vizualinė medžiaga. Nors daug dalykų laikoma paslaptyje, tačiau gerbėjai gali tikėtis, kad kartu su dainininke į sceną pakils nemažai gerai žinomų svečių.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisVictoria Pristato Naują Dainą Į Kurią Sudėjo „Viską“
Kitas straipsnis„Husarai“ Grįžta Su Nauja Daina Apie Gražiausią Meilės Istoriją

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia