https://www.muzikinis.lt/
@Singlo viršelis

Jeronimas Milius pristato naują dainą „Tavęs“ ir jos vaizdo klipą, kuris, sunku patikėti, bet tapo pirmuoju soliniu jo karjeroje. „Pirmą sykį buvau vienas prieš kameras, šalia nebuvo grupės. Filmavome dvi naktis, buvo gana nelengva, bet labai smagi ir įsimintina patirtis“, – sako dainininkas.

Lietuvos pajūryje vaizdo klipą su komanda kūręs dainininkas, pasakojo, kad labiausiai nerimavo dėl oro sąlygų. „Daug laiko leidžiu prie mūsų jūros ir žinau, kad net vasaros naktys čia retai būna šiltos ir ramios. Dėl savęs labai galvos nesukau, nesu itin jautrus šalčiui, bet buvo neramu dėl klipe vaidinusios vien tik plona suknele vilkinčios herojės“, – prisipažino Jeronimas Milius.  

„Tavęs“ – kitokio stiliaus kūrinys, nei būtų galima tikėtis prisiminus Jeronimo Miliaus muzikinę biografiją. „Taip, jis toli nuo roko. Noriu išbandyti kiek kitokį dainavimo stilių. Jau kuris laikas sėkmingai lipdau savo solinę dainų programą ir joje yra įvairaus skambesio kūrinių. „Tavęs“ –  nostalgiška daina, kiek primenanti aštuntą ar devintą praėjusio amžiaus dešimtmetį. Man gražus toks skambesys ir dermė“, – sako dainininkas.

Jeronimas šypsosi, kad tai tikrai tik vaidmuo – jo dabartinis gyvenimas toli nuo  apdainuojamų jausminių dramų. Pernai jis vedė kolegę dainininkę Kariną Krysko ir džiaugiasi, kad pirmi bendro gyvenimo metai prabėgo greitai ir lengvai.

Ankstesnis straipsnisDainininkė Laisva Pristato Naują Dainą „Jo Vardas Rolandas“
Kitas straipsnisGrupė „Lietuvaičiai“ Pristato Dainą Skirtą Visoms „Lietuvaitėms“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia