Atlikėja Jennifer Lopez po patirtų panikos priepuolių kardinaliai pakeitė savo gyvenimo būdą, nes buvo labai išsekusi.

Nors šiais laikais popmuzikos superžvaigždė daug dėmesio skiria savo sveikatai, anksčiau ji aukodavo ją dėl karjeros ir galiausiai sulaukė pasekmių.

„Mano gyvenime buvo laikas, kai miegodavau po 3 – 5 valandas per parą. Visą dieną būdavau filmavimo aikštelėje, visą naktį – studijoje, o savaitgaliais filmuodavau vaizdo įrašus. Buvau 20-ies ir maniau, kad esu nenugalima“, – savo JLo naujienlaiškyje rašė ji.

„Kol vieną dieną manęs neužklupo baisi baimė ir didelis stresas. Dabar žinau, kad tai buvo klasikinis panikos atakos priepuolis, kurį sukėlė išsekimas, bet tuo metu aš net negirdėjau apie šį terminą“, – pridūrė Jennifer Lopez.

Atlikėja buvo nuvežta pas gydytojus, kurie paaiškino, kad pirmiausia reikia visą dėmesį skirti savo sveikatai.

Video @Jennifer Lopez 

„Paklausiau gydytojo, ar išprotėjau. Jis atsakė: „Ne, tu neišprotėjai. Tau reikia miego… miegok 7–9 valandas per parą, negerk daug kofeino ir pasirūpink treniruotėmis, jei ketini dirbti tiek daug. Supratau, kokios rimtos pasekmės gali būti, jei nepaisysiu to, ko reikia mano kūnui ir protui, kad būčiau sveika – ir čia prasidėjo mano sveikatingumo kelionė“, – prisiminė muzikos žvaigždė.

Ankstesnis straipsnisEdmundas Kučinskas Klausytojams Dovanoja Naują Dainą
Kitas straipsnisGrupė „16Hz“ Atgaivino Dar Vieną Seną Gerą Savo Hitą

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia