Išeivis iš Lietuvos Vidmantas Miezinskas, klausytojų pažįstamas, kaip WiDoo, jau kuris laikas kuria gyvenimą Danijos sostinėje Kopenhagoje: kuklus, gražia šypsena apdovanotas jaunuolis, gimė Pakruojyje ir gyveno nedideliame miestelyje Pakruojo rajone: sakosi, dainuoti pradėjęs nuo septynerių, o jo muzikalumą pastebėjo…močiutė, grojusi akordeonu.

Ir nors Danijoje vaikino veikla niekuo nesusijusi su muzika, siekti savo svajonės juk niekas netrukdo: „Tai mano hobis, kuris, labai tikiu, taps ir pagrindine veikla, kuri man be galo artima“, – pasakoja Vidmantas Miezinskas.

Daina „Mūsų dangus“ jau ketvirtoji jo karjeroje, muziką ir žodžius dainai sukūrė Linas Vaitkevičius. „Perskaitęs tekstą išsyk jį pajutau – tarsi būčiau pats parašęs, o tas man, kaip atlikėjui, labai svarbu. Ypač, kai dainuoju apie meilę, kurią patiriame kiekvienas“, – mintimis dalijasi atlikėjas.

Dainai sukurtas ir vaizdo klipas, kuriame vaizdai – tarsi iš atviruko. „Manęs visi klausinėja, kur čia toks gražus pajūris, nejaugi Lietuvoje? O aš atsakau, kad filmavome netoli namų, tik tiek, kad gyvenu Kopenhagoje“, – šypsosi WiDoo.

Ateityje atlikėjas rimtai ketina užsiimti muzikos įrašais ir išleisti albumą, kurio tituline daina ir taps „Mūsų dangus“.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisIrena Starošaitė – Negana
Kitas straipsnisOlivia Rodrigo Atliko Garsųjį Hitą „Torn“ Su Pačia Jo Autore Natalie Imbruglia

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia