„Kol kiti tiltai griūva, labiausiai norisi statyti tiltus tarp žmonių“, – taip savo naują kūrinį apibūdina dainų autorius ir atlikėjas Giedrius Leškevičius. 

„Kartą išgirdau palyginimą apie lieptą ir tiltą. Lieptas – tai tik pratęstas takas nuo kranto, ir veda jis netoli. O tiltas jungia krantus. Kartais tokius skirtingus, nors ir artimus, o kartais – tolimus, bet labai panašius. Ir man pačiam labiau norisi būti tiltu, o ne lieptu, laivo bure, o ne inkaru. Taip ir atsirado ši daina – „Tiltas“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas atlikėjas.

Šviesios, pavasariškos dainos vaizdo klipe tiltas – ne tik graži metafora. Klipo kūrėjas – operatorius ir režisierius Žygimantas Kaminskas – įamžino nuolat čia vykstantį judesį, skambančią muziką ir, žinoma, visai neplanuotai susitinkančius žmones.

Pastarieji metai Giedriui kaip kūrėjui ir atlikėjui buvo ypač sėkmingi. Iš 11–os pernai išleisto debiutinio albumo „Dvigubai“ dainų net 8 pateko į nacionalinių ir regioninių lietuvišką muziką grojančių radijo stočių topus. O dar šiemet Giedrius Leškevičius ketina pristatyti ir antrąjį savo albumą.

„Jau žinau, kaip jis vadinsis: „Mantros“. Kai kiekviena daina skamba kaip kartojama malda, kaip aukštyn nukreiptų minčių išraiška, šis pavadinimas pasirodė tinkamiausias visa ką apibendrinti“, – paaiškina atlikėjas, didžiąją dalį muzikinių idėjų įgyvendinantis su prodiuseriu Andriumi Bernatoniu, aranžavusiu ir šiandien pristatomą dainą.

„Man dažnai norisi, vos kažką parašius, dalintis iš karto. Vis dėlto daug brandžiau viskas pavyksta tada, kai su dainomis pagyvename, pagrojame koncertuose su gyva grupe“, – priduria dainininkas.

Daina „Tiltas“ – būtent tokia, subrandinta. Ją jau girdėjo Giedriaus ir grupės koncertų lankytojai, o šiandien atlikėjas kviečia ją išgirsti visus.

Ankstesnis straipsnisDijora Petrikonytė – apie mitybos paslaptis ir jos bei mylimojo skirtumus
Kitas straipsnisIndrė Stonkuvienė Marijampolėje prisiminė meilės pradžią su Vidu Bareikiu

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia