Druskininkuose, įvykusiame sveikatinimo ir svorio metimo istorijomis pasidalino ne tik projekte dalyvavusios moterys, bet ir viena komisijos narių Gerda Žemaitė.

„Kiekviena, net ir liekna moteris, ko gero, ne kartą yra pagalvojusi, kad norėtų atsikratyti bent poros kilogramų. Esu išbandžiusi ir drastiškų dietų, bet jų niekam nerekomenduočiau, nes jų metu organizmas patiria didelį šoką. Tuomet save kankini ir įspraudi į rėmus“, – apie dietų žalą kalbėjo Gerda Žemaitė.

Žinoma moteris taip pat atskleidė ir vieną išbandytą nesėkmingą dietą, kuri pareikalavo nemažai ištvermės.

Gerda Žemaitė – Apie Išbandytas Drastiškas Dietas: „Sunkiausios buvo pirmos trys dienos“
@Asmeninio albumo nuotr.

„Esu išbandžiusi grikių dietą. Grikius aš valgiau 5 dienas. Sunkiausios buvo pirmos trys dienos. Po to turbūt susitraukė skrandis ir visai nebesinorėjo tiek valgyti. Rezultatas labai džiugino, nes įtilpau į savo suknelę, į kurią svajojau įtilpti. Bet viskas buvo labai laikina, nes kai tik aš sugrįžau prie savo senų mitybos įpročių, numesti kilogramai iš karto sugrįžo atgal“, – apie nepavykusią dietą pasakojo TV laidų vedėja.

Anot pašnekovės, buvo laikas, kai ji skundėsi ir žarnyną kamavusiomis problemomis, tačiau jas įveikti padėjo vienas atrastas būdas. Moteris teigė, kad mokslu paremta natūrali pagalba gali efektingai pakeisti savijautą.

„Mes labai dažnai turime užterštą žarnyną. Dėl to mus kamuoja vidurių užkietėjimai, skundžiamės vidurių pūtimu. Tai labai didelis diskomfortas, su kuriuo susidūriau ir aš, tačiau šią bėdą man pavyko išspręsti, todėl tikrai drąsiai galiu rekomenduoti moterims šitą mokslininko atrastą ir patvirtintą būdą, kuris padeda ir kurio dėka ir renginyje dalyvavusios moteris gali džiaugtis pokyčiais“, – pasakojo žinoma moteris.

Gerda Žemaitė taip pat atskleidė, kad gerą sveikatą jai padeda palaikyti ir aktyvi fizinė veikla.

Google search engine
Ankstesnis straipsnis„Kelio Į Žvaigždes 3“ Nugalėtojo Anatolijaus Oleinik Klipo Filmavimas Kaune
Kitas straipsnisAistė Pilvelytė Prabilo Apie Pokyčius Gyvenime: „Grįždavau namo ir verkdavau“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia