Daugiau nei dešimtmetį lietuviškoje scenoje skambanti alternatyvaus roko grupė „Garbanotas“ pristato naują dainą „Iš džiaugsmo“.

Grupės „Garbanotas“ kūryba pilna įvairiausių emocijų – jų muzikoje skamba tiek liūdni tonai, tiek džiaugsmingi aidai. Įkvėpimo, kaip patys teigia, jie semiasi iš įvairių gyvenimo patirčių ir nekasdienių nutikimų.

Būtent naujausio grupės kūrinio „Iš džiaugsmo“ atsiradimo istorija yra viena paslaptingiausių – dainos žodžiai grupės vokalistui Šarukui Joneikiui gimė po mistinio nutikimo viename Lietuvos vienuolyne.

@Asmeninio albumo nuotr.

Daina „Iš džiaugsmo“ kupina gaivaus skambesio ir erdvės, tenkančios vokalui. Melodijoje girdima aiški, monotoniška boso linija, kuri tarsi sukuria ėjimo į priekį įspūdį. „Ar kažkur einame, ar ne, nesvarbu, bet judame, o judėjimas yra esminis tiek gyvenimo, tiek muzikos, elementas“, – apie kūrinio skambesį pasakoja grupės nariai.

Išleisdama naują dainą, grupė „Garbanotas“ savo klausytojams linki nesustoti ir judėti į priekį nepaisant nieko: „Kartais net ašarų pavidalu išsilieji ir tampi lengvesnis. Būkit kiek įmanoma iš džiaugsmo!”

Google search engine
Ankstesnis straipsnisNijolė Pareigytė: „Būna, mane apima didžiulė įtampa“
Kitas straipsnisOksana Pikul Įvardijo Keturis Dalykus, Kurie Kenkia Jos Imunitetui

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia