Kaunas pagerbė miesto vardą garsinančius mokinius, konkursų ir olimpiadų nugalėtojus, juos paruošusius pedagogus bei daugiausia laureatų išugdžiusių mokyklų vadovus. Vietoje tradicinių padėkos raštų jiems įteikta muzikali dovana – Donato Montvydo koncertas. Į šventišką renginį pakviesta per tūkstantį moksleivių ir apie pusę tiek pedagogų.

Šiais mokslo metais Kaune 5-12 klasių auklėtiniai pademonstravo itin aukštus rezultatus miesto, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei dalykinėse olimpiadose. Iš viso suskaičiuota net 1080 moksleivių, užėmusių nuo pirmos iki ketvirtos vietų, rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime spaudai.

Daugiausia – net 856 laimėjimai – pelnyti miesto konkursuose bei olimpiadose. Dar 224 prizinės vietos iškovotos respublikiniu bei tarptautiniu mastu.

Gabiausi Kauno vaikai sulaukė siurprizo: linksminosi Donato Montvydo koncerte
@Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Aukščiausiais balais įvertintos tiek teorinės, tiek praktinės vaikų žinios, o dalykų spektras aprėpia visas sritis – nuo tiksliųjų iki humanitarinių mokslų.

Miesto dovana gabiausiems mokiniams, juos parengusiems pedagogams ir mokyklų vadovams – gegužės 17-ąją surengtas Donato Montvydo koncertas. Prieš atlikėjo pasirodymą šventinio renginio scenoje nuskambėjo savivaldybės vadovų sveikinimai.

„Vieniems jau greitai, o kitiems šiek tiek vėliau ateis laikas rinktis studijas. Kad ir kur nuvestų tie keliai, prižadėkit, kad po visko sugrįšite į savo namus – į Kauną. Ačiū, kad garsinate miestą ir Lietuvą. Siekdami geriausių rezultatų, tuo pačiu rodote pavyzdį bendraamžiams. Ypatinga padėka – mokytojams, kurie labai stengiasi dėl jūsų“, – sausakimšoje renginių erdvėje susirinkusius jaunuosius kauniečius pasveikino meras Visvaldas Matijošaitis.

Ankstesnis straipsnisNaują dainą pristatanti „Aušrinė“: „Reikia mokėti mylėtą žmogų paleisti“
Kitas straipsnisSezoną atidariusi Inga Budrienė pasidalino privačių švenčių madomis

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia