Dainininkė Evgenya Redko Vilniuje surengė įspūdingą pasirodymą. Pirmąkart stovėdama Šv. Kotrynos bažnyčios scenoje, kartu su gyvo garso grupe ji spalvingai pristatė savo naujojo minialbumo „Odė Kalėdoms“ kūrinius bei atliko šviežiai skambančias populiariausias dainas. 

Šis koncertas atlikėjai tapo šventinio sezono kulminacija. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, tai – vienintelis tokio masto pasirodymas su pilna grupe šią žiemą bei pirmasis dainininkės koncertas puošnioje Šv. Kotrynos bažnyčios erdvėje.

Galimybė išgirsti dainininkę su gyva grupe sudomino gausybę gerbėjų. Į pirmąjį koncertą visi norintys nesutilpo, tad dar gruodžio mėnesį buvo paskelbtas papildomas pasirodymas.

„Programą ruošėme būtent šiam formatui, o gyva muzika čia suskambo tikrai kitaip nei įraše ar taip, kaip dažniausiai grojame.

Pati bažnyčios erdvė – itin užburianti, labai graži ir jauki. Visuomet yra įdomu išbandyti naujas erdves ir išgirsti, kaip jose suskamba muzika“, – po pasirodymų džiaugėsi Evgenya.

Koncerte išties tvyrojo šilta atmosfera, o nuotaikinga ir pakili visos erdvės bei atlikėjų estetika tartum alsavo naujos dainos „Pakylėtas gruodis“ emocijomis. Gerbėjai turėjo išskirtinę galimybę pirmieji gyvai išgirsti naujas minialbumo „Odė Kalėdoms“ dainas bei kitaip skambančius populiariausius kūrinius iš dviejų atlikėjos albumų „Deivės“ ir „SOS“.

„Gyvai atlikti naujas dainas man buvo vienas malonumas. Grojant šviežią muziką, visuomet būna nauja patirtis. Taip ir šįkart, kai dainos suskambo pirmą kartą. Mačiau, kad smagu buvo ne tik man, klausytojai į jas taip pat labai reagavo.

Džiaugiuosi, kad nors šventinis laikotarpis jau pasibaigė, naujos dainos šioje aplinkoje suskambėjo labai gražiai“, – pasakojo dainininkė.

Žiūrėk Muzikos Naujienas Mūsų YouTube Kanale!
Google search engine
Ankstesnis straipsnisPo nuvilnijusių skandalų Egidijus Dragūnas-Sel grįžta į sceną
Kitas straipsnisGrupė „Sadboi“ Pristato Dainą „Fotoportretas“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia