Dainų autorius ir atlikėjas Edgaras Lubys pristato naujausią savo kūrinį apie tarpusavio santykius, vienybę ir susitelkimą, kurie ypač svarbūs užklupus sunkumams.

Tamsiausiam metų laikui artėjant, dainininkas kviečia nepasiduoti liūdesiui, skirti šį laiką jaukiems momentams su tais, kurie svarbūs ir brangūs.

„Pastarieji metai tikrai nelengvi. Vienus išbandymus keičia kiti. Bet tuo pačiu ateina ir suvokimas, kad juos įveikę, tapsime vidumi stipresniais. Svarbu laikytis išvien, palaikyti vieniems kitus“, – teigia Edgaras Lubys.

Naujausiame savo kūrinyje „Kartu pasieksim žvaigždes“ žinomas dainininkas kalba apie išbandymus, kurių kyla bendraujant vieniems su kitais, gyvenant poroje, santuokoje, tačiau juos įveikus, aplanko jausmas, kad nieko nėra neįmanomo, viskas įveikiama.

„Kad ir kaip viskas sudėtingai atrodytų, neviltis bandytų apimti, kviečiu nepasiduoti, bandyti, stengtis ir eiti drauge per gyvenimą. Tai svarbu ne tik kalbant apie poros, bet ir apie visus santykius“, – dalijasi mintimis dainų kūrėjas.

Žiūrėk Muzikos Naujienas Mūsų YouTube Kanale!
Ankstesnis straipsnis„Queens of Roses“ Pristato Jausmingą Kūrinį „Mum Reik Susitikt“
Kitas straipsnisMerūnas Vitulskis Klausytojams Pristato Naują Dainą: „Pagaliau Matau Savo Naują Muzikinį Kelią”

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia