Viena ryškiausių Lietuvos popkultūros ikonų visada buvo ir iki šiol daugeliui yra Džordana Butkutė. Daugiau nei trisdešimt penkerius metus aktyviai koncertuojanti atlikėja šiemet švęs gražų jubiliejų, tačiau, pasak jos pačios, veidrodis jai amžiaus neprimena. Lietuvos popscenos karaliene tituluojama D.Butkutė atvirai atskleidžia savo grožio, jaunatviškos išvaizdos ir žavesio paslaptis.

Džordana Butkutė neslepia, kad gyventi gražiai yra menas ir tam reikia daug valios bei didelio noro. Tačiau šiandien ji jaučiasi kaip niekada rami ir pasitikinti savimi. „Sugebėjimo rūpintis savimi man niekada netrūko, tačiau dabar yra tas laikas, kai dėmesio sau skiriu dar daugiau. Grožis nėra vien fizinis kūnas, tai – mūsų savijauta, energija, mintys, darbai – viskas. Jaučiuosi tarsi gėlės žiedas, kuris tikrai nesiruošia vysti“, – šypsosi žinoma moteris.

Popscenos karaliene tituluojamos atlikėjos atsakymas į klausimą, kaip jai pavyko išsaugoti energiją ir tokią jaunatvišką išvaizdą, tvirtas ir konkretus – reikia mylėti save. „Svarbiausia – mūsų mintys. Visavertis žmogus visada bus gražus. Žmoguje, kaip ir dainoje, viskas turi derėti – muzika, žodžiai, atlikimas… Dabar aš pati sau esu džiaugsmo šaltinis: artimieji mane myli, turiu žmonių ratą, kuriais galiu besąlygiškai pasitikėti. Džiaugiuosi, kad mano gerbėjai mane palaiko, nes tai mane daro ne tik gražią, bet ir apdovanoja pačiais gražiausiais jausmais“, – savo jaunatviškumo ir geros savijautos paslaptimis dalijosi žinoma moteris.

Džordana Butkutė atskleidė savo grožio paslaptis: „Nesusitapatinkite su savo metais“
@Asmeninio albumo nuotr.

D.Butkutė neslepia, kad, nors ir paveldėjo gerus genus, tačiau visada rūpinasi savo oda ir daug dėmesio skiria jos priežiūros rutinai, nesvarbu, kur būtų – namuose ar užsienyje per koncertinius turus. Žinoma moteris pripažįsta, kad gyvenime visko yra buvę, tačiau šiandien ji jaučiasi laiminga ir džiaugiasi viskuo, ką turi.

Atlikėja sako, kad dabar ji kaip niekada džiaugiasi atradusi puikų santykį su savo branda ir atvaizdu veidrodyje. „Medicina šiais laikais žmogui suteikia galimybes ne tik ilgiau gyventi, bet ir pristabdyti laiką ir visavertiškai jaustis savo kūne net ir būnant brandaus amžiaus.

Savo amžiaus moterims atlikėja pataria tiesiog nenurašyti savęs per anksti. „Nesusitapatinkite su savo metais. Pradėkite viską nuo minčių, kurios įkvepia ir suteikia energijos veikti. Atraskite tai, kas teikia džiaugsmą, malonumą, pažadinkite savo moteriškumą. Viskas prasideda nuo mažų žingsnelių, juk net ir šypsena veidrodyje gali pažadinti prisnūdusią karalienę“, – teigia Džordana Butkutė.

Ankstesnis straipsnisPovilas Ščerbavičius – apie atlikėjo Aido Bitino fenomeną: „Žinomi žmonės piktinasi, o aš trinu rankomis“
Kitas straipsnisMantas Jankavičius ir šou „Rhapsody Recomposed“ skambės Palangoje

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia