Žinomas TV veidas bei modelis Dijora Petrikonytė dievina nuotykius, į kuriuos visuomet neria visu šimtu procentų. Neįveikiamų užduočių jai nėra, o visas jos patirtis nuolatos palydi ir plati merginos šypsena. Tačiau kokia Dijora yra tuomet, kai išsijungia kameros?

Pastaruoju metu Dijora, kartu su kitais aštuoniais puikiai Lietuvoje žinomais žmonėmis, gyveno šokių ir nuotykių šou „Tangomanai“ ritmu. Pagrindinis visų į Argentiną išvykusių dalyvių tikslas buvo išmokti šokti tango, tačiau Dijorai šis projektas atnešė ir kitokių pamokų, rašoma pranešime spaudai.

„Projekte susidūriau ir su fiziniais iššūkiais. Buvo daug šokių, labai greitas tempas, didžiulis karštis, ir, žinoma, argentiniečių temperamentas. Taip pat projekte patyriau ir traumų, po kurių supratau, kad tikrai neinu jaunyn – mano kaulai retėja ir reikėtų pradėti valgyti maistingesnį bei sveikesnį maistą“, – TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakojo Dijora.

Dijora Petrikonytė – apie mitybos paslaptis ir jos bei mylimojo skirtumus
@Asmeninio albumo nuotr.

Tolimoji Argentina Dijorą nustebino ne tik savo aistra šokiui, bet ir ypatinga virtuve: „Šios šalies žmonėms mėsa yra numeris vienas. Mane labai nustebino, kad gauti daržovių ten yra ganėtinai sudėtinga. Kadangi esu didelė daržovių mėgėja, man tai buvo lengvas virtuvinis šokas, kad jie valgo vien sumuštinius, batoną ir daug mėsos.“

Dijora Petrikonytė ne vienerius metus sukasi modelių pasaulyje – ne kartą esame girdėję, jog konkurencija čia itin didelė, o merginos neretai alina savo dietomis. Vis dėlto Dijora paneigia ir šį stereotipą.

„Labai mėgstu makaronus ir įvairias picas. Žinoma, mėgstu ir daržoves, bet man dažnai jų trūksta vien dėl papildomų spalvų lėkštėje ar pozityvios vasariškos nuotaikos. Su sveika mityba labai dažnai prasilenkiu, tačiau suprantu, kad ilgai tuo piktnaudžiauti nebegalėsiu – su amžiumi lėtėja ir mano medžiagų apykaita“ , – šypsojosi ji.

Visai kitaip nei Dijora Petrikonytė maitinasi jos mylimasis – vyras laikosi griežto mitybos plano. Stipriai skiriasi ir jų pusryčių pasirinkimai: „Mano draugo standartiniai pusryčiai yra 8 virti kiaušiniai ir tik du su tryniais. Tuo tarpu aš pusryčiams valgau kažkokį skanų deserčiuką su kava. Taigi, kalbant apie rytinį maistą, čia niekada nėra bendro kompromiso.“

O kartą pora dėl to, kad Dijora pradėtų valgyti sveikiau, netgi buvo susilažinę. Tiesa, priprasti prie kitokių produktų pasirinkimų žinomai merginai nebuvo paprasta.

„Kadangi turiu polinkį visur dalyvauti ir laimėti, su draugu buvome susilažinę, kad pakeisiu savo mitybą. Galiu pasakyti, kad buvo labai sunku, nes tas maistas, pavyzdžiui, tunas iš skardinės ir agurkai, manęs tikrai nesužavėjo. Prisimenu, kaip vieną kartą net išsitraukiau tą produktų sąrašą ir klausiau savo draugo, kodėl aš negaliu valgyti šaltibarščių, jei į juos įeina ir pienas, ir burokėliai bei agurkai?“ – prisiminė ji ir atskleidė savo mylimojo atsakymą.

Ankstesnis straipsnisKūdikio laukianti Ugnė Siparė – apie aplinkinių komentarus
Kitas straipsnisGiedrius Leškevičius pristato naują dainą: „Būkim vienas kitam tiltai, ne lieptai“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia