Atlikėja GJan pirmąsyk savo karjeroje rengia akustinius koncertus, kuriuos pavadino labai intymiai – „Miegamasis“.  

GJan į „Miegamąjį“ savo klausytojus kviečia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, kvietimas buvo greitai išgirstas – vos paskelbus apie koncertus, Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje jau prireikė ir papildomo pasirodymo.

„Miegamajame“ dainos bus atliekamos tik pritariant pianinui, kartais skambesį papildys specialiai koncertams sukurtos aranžuotės.

Greta Jančytė-GJan sako, kad tai bus „nuogi koncertai“. „Taip vadinu todėl, kad neturėsiu už ko pasislėpti, negalėsiu plačiu muzikos skambesiu prisidengti. Tai bus intymiausi koncertai, kokius tik esu rengusi. Iš čia ir pavadinimas“, – sako GJan.

@Asmeninio albumo nuotr.

Daugumą dainų GJan pirmiausia ir parašo akompanuodama pati sau pianinu, todėl skambesys koncerte bus itin artimas originalui.

„Tas pianinas, prie kurio kuriu, stovi… miegamajame. Turą taip pavadinom, nes būtent šioje patalpoje daugiausia tikrumo, intymumo, atsidavimo, čia gimsta dainos“, – šypteli GJan.

Akustiniuose koncertuose nuskambės visos jos žinomiausios lietuviškos dainos ir dalis angliškų kūrinių. Naujas aranžuotes joms Greta Jančytė kuria kartu su Kasparu Meginiu ir Roku Jansonu.

Gerbėjai jau yra matę ir girdėję koncertuose pianinu grojančią GJan. Daug kam itin įsiminė jos pusiau akustinis dainos „Melagė“ atlikimas. Nors ir geba groti šiuo instrumentu, ji nėra tikra, ar per akustinius pasirodymus vėl prie jo prisės.

GJan į savo “Miegamąjį” kviečia: kovo 23 d. – Kauno dramos teatre, balandžio 1 d. – Vilniuje, šv. Kotrynos bažnyčioje ( 17 ir 20 val.), 15 d. – Klaipėdos koncertų salėje.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisGiedrius Leškevičius Pristato Kūrinį „Kišenė“: „Galbūt Apie Tai Dainuoti Kiek Neįprasta“
Kitas straipsnisNatalija Bunkė M.a.m.a Šou Kaitins Su Ispanų Šokėjais

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia