Augustė Vedrickaitė – jau ne vienerius metus Lietuvos pramogų pasaulyje puikiai matoma dainininkė. Tačiau kol jos pasirodymai džiugina tuos, kurie ją stebi scenoje, pačios dainininkės gyvenime įvyko nemažai pokyčių. O dalis iš jų persikėlė ir į kūrybą.

Pokyčius kūryboje, kaip teigė Augustė, labiau inspiravo Ukrainoje jau beveik metus laiko tebevykstantis karas. Išgyventos vidinės emocijos įkvėpė dainininkę skausmą išlieti ir dainose.

„Šis karas visiems viduje atsiliepė labai smarkiai – aš buvau ne išimtis. Kaip kūrėjai, man reikėjo tą energiją kažkur išlieti. Inspiruota šių jausmų, parašiau savo kūrybos dainą. Tačiau jos dainuoti neapsiverkusi tiesiog negalėdavau“, – apie naujai užgimusį muzikinį kūrinį atviravo Augustė Vedrickaitė.

Prabilusi apie asmeninį savo gyvenimą, Augustė atskleidė pokyčius išgyvenanti ir čia. O labiausiai tai pasijautė tuomet, kai gimė sūnus. Tai stipriai pakeitė ir atlikėjos mitybą.

Augustė Vedrickaitė: „Manyje, matyt, gyvena kažkoks maištautojas“
@Asmeninio albumo nuotr.

„Kai būname dviese su sūnumi Arijumi, dažniausiai taikausi prie jo. Visuomet gaminant, sunku atitaikyti tinkamą porcijos dydį. Todėl, jei kepu, pavyzdžiui, varškėčius, keletą jų išsikepu ir sau. Bet labai džiaugiuosi, kad mano sūnus mėgsta valgyti kiaušinius, lašišą, avokadus – pusryčių klausimu mes visuomet sutariame“, – apie maisto ruošą pasakojo Augustė Vedrickaitė.

Sūnaus gimimas stipriai pakeitė ir tai, ką Augustė gamina. „Seniau aš dažnai gamindavau indiškus, tailandietiškus patiekalus, pavyzdžiui, Tom Yum sriubą. Man patinka, kai patiekaluose yra daug ryškių skonių. Tačiau vaikai, kaip žinia, aštraus maisto nemėgsta. Todėl tokiu maistu dabar pasilepinu rečiau“, – sakė dainininkė.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisStano – apie šou verslo užkulisius: „Sėkmė yra talentas, o tada begalinis darbas“
Kitas straipsnisJessica Shy: „Svarsčiau apie kažkokią absoliučiai kitą profesiją“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia