Viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų Jessica Shy penktadienį išleido savo antrąjį albumą „Pasaka“.

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, albumas – subtiliai įkvėptas lietuviškų pasakų motyvų, jame – 8 naujos dainos.

„Šis albumas pilnas negirdėtų muzikinių atspalvių. Pasaka – tai begalinė vaizduotė, kuri leidžia pasaulį patirti tarsi pirmą kartą“, – pristatydama albumą teigia dainininkė.

Atlikėja Jessica Shy išleido antrąjį albumą: įkvėpė lietuviškų pasakų motyvai
@Asmeninio albumo nuotr.

Antrajam albumui įtakos turėjo ir ankstyvoje vaikystėje atlikėjai skaitytos jos senelės pasakos, kurios formavo jos pasaulėžiūrą.

Jessica Shy teigia, jog šis konceptualus albumas taip pat neša žinutę apie atgimusią lietuvių tautosaką: „Norėčiau, kad šis albumas prisidėtų prie mūsų tautosakos populiarumo, o klausytojai pasakų elementus, panaudotus mano dainose, pastebėtų ir rastų laiko pasidomėti jų reikšme ir simboliais.“

Šiame albume galima išgirsti unikalų, visas dainas jungiantį, bendrą skambesį. Visas albumas – kaip viena knyga, turinti tęstinumą.

„Muzikoje man visada norisi atrasti kažką naujo ir nepaliesto. Tikiu, kad šio albumo dainos maloniai nustebins klausytojus.“ – sako Jessica Shy.

Albumo kūriniai yra apie įsivaizduojamus herojus, jų išgyvenimus, istorijas, leidžia kiekvienam klausytojui pasijausti to dalimi.

„Gražiausia, jog pasakose gali būti, kuo nori, o šis albumas kartu yra ir mano pabėgimas į kitą realybę, kai pasaulyje aplinkui visko tiek daug“, – sako Jessica Shy.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisVytautas Šiškauskas – Atidaryk, Išlaisvink
Kitas straipsnisGrupės „Hiperband“ lyderis A. Kapustinas: „Mūsų misija – išsaugoti legendines dainas“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia