Atlikėja ir dainų kūrėja Evelina Beivydaitė, dar žinoma, kaip EveBei, rudenį pradeda nauja daina ir klipu intriguojančia tema – apie potraukį, atsiradusį tarp geriausių draugų. Ji neslepia, kad dainos temą padiktavo asmeninė patirtis, tuo tarpu klipą įkvėpė kovos menai.

Ilga draugystė, kurioje užsimezga artimesni jausmai, kurių draugai lyg ir neturėtų vieni kitiems jausti, turbūt yra daugeliui pažįstama tema. Apie tai ir kalba naujausias EveBei kūrinys „Ko tu sieki“.

Prie šio, kaip ir prie ankstesnių EveBei kūrinių, prisidėjo žinomas muzikos prodiuseris Faustas Venckus. Jis dirbo kuriant singlą „Tyli Mergaitė“, šiuo metu turintį beveik milijoną perklausų.

Tuo tarpu klipo filmavimas netikėtai atvedė atlikėją į Mišrių Kovos Menų (MMA) sporto erdvę. Nors sportas profesionalaus lengvojo kultūrizmo varžybose dalyvavusiai Evelinai tikrai nėra naujiena, kovos menai jai buvo visiškai nauja ir nepažįstama teritorija.

Nors pažintis su šia sporto šaka ją stipriai sužavėjo, Evelina pripažįsta, kad gyvenime yra linkusi rinktis švelnumą, kurio kovos menuose nedaug.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisNaujos Dainos Vaizdo Klipe Eugenijus Chrebtovas Nusifilmavo Kartu Su Sužadėtine
Kitas straipsnisTonis – O Širdis Jauna

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia