„Savo tėtį labai stipriai įskaudinau šiuo savo sprendimu. Jis, kaip ir kiekvienas mylintis tėvas, troško man viso ko geriausio, ir kai jam išdėsčiau, ko iš tiesų noriu, kad mano kelias – maisto gaminimas, jis suprato, jog turi mane paleisti, bet tuo pačiu aš labai stipriai kirtau per jo ego. Jis norėjo man sukurti verslą, va, kurk, užsidirbk, kad ir milijoną, bet daryk, o aš paėmiau ir pasakiau: ačiū ne, man bulvė dabar rūpi labiau“, – sako tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ įkūrėja, rašytoja Kristina Pišniukaitė-Šimkienė.

Kristina Pišniukaitė-Šimkienė apie aplinkybes, kuriomis jai sukurtą verslą iškeitė į maisto gamybą ir tinklaraščio kūrimą, pasakojo Gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“.

„Ant medinės lentelės“ įkūrėja K.Pišniukaitė-Šimkienė: „Galėdavau valandų valandas vaikštinėti parduotuvėse tyrinėdama produktus“
@Asmeninio albumo nuotr.

32-ejų Kristiną, užsukusią į Klaipėdos turgų, puikiai pažįsta ne tik daugelis vietinių prekeivių, tačiau ir mėgstantys sveikai, bei skaniai gaminti.

Šiandien Kristiną socialiniuose tinkluose seka beveik 200 tūkstančių žmonių, o per kelerius metus ji išleido net tris knygas su populiariausiais savo receptais.

Tiesa, po vidurinės mokyklos pradėjusi rekreacijos ir turizmo studijas Kristina pasakos nė nesvajojusi, kad kada nors ims gaminti maistą, tuo labiau, kad tai taps ne tik jos pomėgiu, bet ir geru pragyvenimo šaltiniu.

Gaminti Kristina pradėjo dar studijuodama, pradėjusi savarankišką gyvenimą, kaip pati sako, tiesiog reikėjo kažką valgyti. Netrukus tai tapo pomėgiu ir aistra. „Galėdavau valandų valandas vaikštinėti parduotuvėse tyrinėdama produktus ir skaitydama etiketes“, – pasakojo Kristina.

Baigusi studijas ji pradėjo dirbti versle, kurį sukūrė tėtis, turėjęs gerai žinomą buitinės technikos parduotuvę Klaipėdoje. „Jis, ko gero, turėjo viziją verslą atidaryti ir Vilniuje, todėl aš buvau patikima kandidatė jam vadovauti“, – pasakojo Kristina.

Ankstesnis straipsnisEugenijus Chrebtovas ir Liudas Mikalauskas Atgaivino Legendinį Stasio Povilaičio Šlagerį
Kitas straipsnisKūdikio laukianti Ugnė Siparė – apie aplinkinių komentarus

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia